POLITECHNIKA ¦L¡SKA -Kto się wybiera na biotech?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
wantuła
Posty: 67
Rejestracja: 15 sie 2010, o 14:01

Re: POLITECHNIKA ¦L¡SKA -Kto się wybiera na biotech?

Post autor: wantuła »

odświeżam pytanie autorki: Kto w tym roku wybiera biotechnologię na politechnice śląskiej?
Mój wielki dramat nie wiem czy wybrać politechnikę czy UŚ.
przeswietloneoczy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2011, o 18:58

Re: POLITECHNIKA ¦L¡SKA -Kto się wybiera na biotech?

Post autor: przeswietloneoczy »

hej )
Ja się wybieram, tzn jeszcze nie na pewno, w każdym razie złożyłam papiery i oficjalnie jestem już przyjęta, jednak okazało się w pt, że dostałam się również na położnictwo i tu zaczyna się problem, bo nie mam zielonego pojęcia, których studiów się podjąć/
Co do Twojego dylematu, wybrałabym jednak politechnikę, naczytałam się trochę na tych forach i chodzi opinia, że po politechnice jest się lepiej przygotowanym do zawodu, bo więcej praktyk itp . Ale może pomyśl też, gdzie byłoby Ci bliżej dojeżdżać? p
a i jestem na Wydz. Inżynierii Środ. i Energ. D
wantuła
Posty: 67
Rejestracja: 15 sie 2010, o 14:01

Re: POLITECHNIKA ¦L¡SKA -Kto się wybiera na biotech?

Post autor: wantuła »

przeswietloneoczy pisze:hej )
Ja się wybieram, tzn jeszcze nie na pewno, w każdym razie złożyłam papiery i oficjalnie jestem już przyjęta, jednak okazało się w pt, że dostałam się również na położnictwo i tu zaczyna się problem, bo nie mam zielonego pojęcia, których studiów się podjąć/
Co do Twojego dylematu, wybrałabym jednak politechnikę, naczytałam się trochę na tych forach i chodzi opinia, że po politechnice jest się lepiej przygotowanym do zawodu, bo więcej praktyk itp . Ale może pomyśl też, gdzie byłoby Ci bliżej dojeżdżać? p
a i jestem na Wydz. Inżynierii Środ. i Energ. D


tak wybrałem politechnikę, przynajmniej na rok 2011/2012
jestem na wydziale chemicznym.
bet
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2011, o 19:25

Re: POLITECHNIKA ¦L¡SKA -Kto się wybiera na biotech?

Post autor: bet »

wantula pisze:tak wybrałem politechnikę, przynajmniej na rok 2011/2012
jestem na wydziale chemicznym.
Ja także biotechnologia na wydziale chemicznym PŚ.
Tak więc witam nowego kolegę
wantuła
Posty: 67
Rejestracja: 15 sie 2010, o 14:01

Re: POLITECHNIKA ¦L¡SKA -Kto się wybiera na biotech?

Post autor: wantuła »

można już śmiało podsumować rekrutację na PŚ na kierunek biotech-
mało chętnych O ile dobrze pamiętam to na I rok było 57 osób przyjętych?
bet
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2011, o 19:25

Re: POLITECHNIKA ¦L¡SKA -Kto się wybiera na biotech?

Post autor: bet »

Prawdę mówiąc spodziewałam się większej konkurencji.
Znajoma, która zacznie teraz 3 rok, trochę mnie postraszyła i miałam obawy, że na chemiczny się nie dostane
Asekuracyjnie startowałam też na UŚ, teraz żałuje, że tyle kasy poszło na opłaty rekrutacyjne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości