medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

Rabarbarowa, 63%! bardzo mało prawdopodobne aby weszła we wtorek
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

CookieMonster, faktycznie ja mam 73% więc tylko 4 miejsca muszą się zwolnić, żeby osoby z moimi % weszły. To czekanie mnie już wykańcza. Myślę, że całe 141 powinno się zmieścić w 2 listach. Ale czy spadnie do 140 to wątpię
madampompadur
Posty: 76
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 08:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: madampompadur »

kurcze. ale trzeba trzymac kciuki
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

Rabarbarowa myślę bardzo podobnie. I mam nadzieje, że cała sytuacja rozstrzygnie się pomyślnie bo chcąc nie chcąc też to bardzo przeżywam Czekanie jest straszne, zwłaszcza gdy jest się tak blisko celu. Nieśmiało dochodzi też niepewność czy obie będziemy w Zabrzu. Bardzo nam na tym zależy.
Raz, że byłoby nam raźniej a dwa pewnie z podobnych względów dla których i Ty wybrałaś to miejsce, więc najpewniej dobrze to rozumiesz.

Tutaj na forum widziałam wpisy trzech osób, które w piątek zabrały dokumenty kierując się na Lublin i Gdańsk
Wtorek to będzie Twój wielki dzień, ale obiecaj, że zajrzysz tu jeszcze czasem wesprzeć oczekujących
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

CookieMonster, pewnie że zajrzę jak tylko będziemy we 3 w Zabrzu to obowiązkowo musimy się spotkać. We wtorek zamierzam zadzwonić do Zabrza i ich wypytać ile osób zrezygnowało. Napisz mi proszę jeszcze czy będziecie wynajmować mieszkanie w Zabrzu ? Jakbyście szukały współlokatorki to ja jestem jak najbardziej chętna
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

Rabarbarowa, myślisz, że będą na tyle mili aby udzielić takiej informacji skoro we wtorek ma być lista?
Oczywiście, że musimy się spotkać
Co do mieszkania to owszem będziemy wynajmować, tyle że takie poszukiwania na poważnie zaczniemy dopiero jak koleżanka się dostanie i jeżeli Ciebie to nie zraża to jak najbardziej mogłybyśmy poszukać czegoś we trzy Będzie nam bardzo miło

Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, abyśmy były w jednej grupie muszę zagłębić się w forum i poszukać czy istnieją jakieś zależności podczas przydziału do grup
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

CookieMonster, mam nadzieję, że jak grzecznie poproszę to mi powiedzą jak dzwoniłam w piątek rano, to mi powiedzieli, że 2 osoby z Katowic zabrały dokumenty
Co do grup, to z tego co wiem są one alfabetyczne ale chyba można się między nimi przenosić. Jak już będziemy wiedziały na czym stoimy to się rozmówimy co do mieszkania ja mam taki problem, że mniej więcej do 26 muszę już zabrać z mieszkania w Krk swoje rzeczy, więc czekam na te listy jak na szpilkach
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

O czyli jednak są bardzo mili zatem Twój pomysł jest bardzo dobry, wierze że jak we wtorek zadzwonisz to liczba rezygnacji, da Ci pewność, że się dostaniesz i Twoje wyczekiwanie się skończy Ja wiem, że z Zabrza dokumenty odebrała na pewno jedna osoba.
Moim zdaniem póki co i tak jest nieźle- po trzeciej liście dokumenty odebrało tylko 4 osoby, chociaż możliwość wyboru innej uczelni miało wtedy dużo więcej osób aniżeli teraz

Zdradzisz w jakiej dzielnicy Krakowa mieszkasz? a raczej (mogę już to chyba śmiało powiedzieć) mieszkałaś
Rabarbarowa pisze:(.) więc czekam na te listy jak na szpilkach
A co do tego zdania to czy tam przypadkiem nie wkradł się błąd?
Czy tam nie powinno być: Więc czekam na te listy w szpilkach. gotowa do wyjścia

P.S. Ja mam nazwisko na G.
jak głąb. yyy gołąb przepraszam
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

Mieszkałam na Dąbiu i szkoda, że już nie będę tam mieszkać
Może być i w szpilkach Ja mam nazwisko na R.
madampompadur
Posty: 76
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 08:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: madampompadur »

Dziewczyny, to jak umawiamy sie jakoś? Na ten 29?-) ja jestem za a wy?

Awatar użytkownika
fornix
Posty: 175
Rejestracja: 30 sie 2008, o 09:36

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: fornix »

A wie ktoś może jak to jest z wpłacaniem czesnego na te indywidualne konta?
Bo w zarządzeniu rektora pisze, że numer rachunku jest dostępny w wirtualnym dziekanacie", ale my chyba nie możemy się tam zalogować przed 30 września?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

madampompadur, masz na myśli kameralne spotkanie nas tutaj zebranych? Jeśli tak, również jestem za

Rabarbarowa, jak Twój nastrój? Trzymasz się dzielnie mam nadzieje :*
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

CookieMonster, muszę Ci powiedzieć, że powoli tracę cierpliwość, obudziłam się dziś o 7 i już nie mogłam zasnąć bo cały czas myślałam o lisach itp. Byle do jutra i miejmy nadzieję, że wieczorem będzie lista.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości