pielęgniarstwo UJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
qarolciaa
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 21:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: qarolciaa »

Hej Jestem tu nowa, mam na imię Karolina i niedawno odkryłam to forum, i bardzo mnie ono ucieszyło, ponieważ od 1 października razem z wami rozpoczynam studia na pielęgniarstwie na UJ Także co mnie ominęło ? Co wiecie na temat rozpoczęcia ? A jest już jakiś plan ? Znalazłam też wątek o jakimś spotkaniu integracyjnym i grupie na facebooku Także POMOCY ! w odnalezieniu się w nowej sytuacji Ściskam, i czekam na jakieś odpowiedzi
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: balneum »

na temat rozpoczecia wiemy nie duzo 1 oazdziernika ja tyle wiem Nie ma planu i pewnie jak wszystko bedzie na ostatnia chwile. Spotkanie 27 na rynku glownym, godzina nie ustalona Spokojnie, wszystkie zaleglosci nadrobisz
qarolciaa
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 21:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: qarolciaa »

Cieszę się a o jakiej grupie na facebooku pisałyście ? Wy takie zgrane już a ja czuję się troszkę obco
anaruda
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 18:14

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: anaruda »

O rozpoczęciu znalazłam tylko taką stronę na UJ, ale na to kto chce chyba może iść Ważniejsze jest to spotkanie z opiekunem Ale jeszcze nic nie wiadomo
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: balneum »

mam akademik :D Badurskiego ABC (1) a Wy co dostałyście
malgoch
Posty: 20
Rejestracja: 26 lip 2011, o 14:52

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: malgoch »

ja tez dostałam bandurskigo ABC(1)
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: balneum »

wie ktos co tam jest? jak to wyglada?
Miło, że bedziemy razem ja chce to zobaczyc (
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: balneum »

tyle to sama znalazłam, ale tam nie ma ani zdjęć pokoi, ani napisane wyposażenie. a to dla mnie ma duze znaczenie
Blere
Posty: 38
Rejestracja: 20 lip 2011, o 17:41

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Blere »

myślałam, ze znalazłaś mieszkanie o chyba, że Cię z kimś innym pomyliłam
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: balneum »

mam mieszkanie. Ale wiesz jaką to różnice robi zamiast płacić ponad 500 płacić 300. Zawsze to 200 zł w kieszeni miesięcznie. Poza tym, Mama mi każe bo jestem rok na studiach na ktorych nie chcialam byc. wiec no coz
czekoczekolada
Posty: 9
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 15:53

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: czekoczekolada »

tez mam Badurskiego ABC (1) Jak juz wczesniej pisałam - ide sama na te studia tzn. nie mam nikogo znajomego i do pokoju tez nikogo nie mam wiec jak co to piszcie dziołszki gg 9499369
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: balneum »

Oj tam oj tam ja tez nikogo nie znam. chyba wszystkie mamy ten akademik. trochw to daleko.

czerwonakokardka
Posty: 38
Rejestracja: 1 sie 2011, o 23:34

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: czerwonakokardka »

mam ten sam ABC(1) ej a jak rozumiecie to kwaterowanie. Na stronie jest, że od 28 przekwaterowanie wewnętrzne, a dopiero 30 kwaterowanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości