medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
monikaa2304
Posty: 24
Rejestracja: 6 lip 2011, o 11:23

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: monikaa2304 »

ja jestem 14 w kolejce na niestacjo do lublina ale pewnie nie wystarczy dla mnie miejsc bo ostatnio dobrali 6 osob.
madampompadur
Posty: 76
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 08:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: madampompadur »

tak mysle o czyms kameralnym:D
madampompadur
Posty: 76
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 08:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: madampompadur »

A tak na marginesie) byłam dziś w Katowicach zanieść podanie) był
Ktoś dziś z was?!:)) bo widziałam
Kilka teczek
Niestacjonarnych stojących obok mnie. -)) może ktoś z was dziś zawitał?


Rabarbarowa my trzymamy kciuki Nie trac chęci Już Jutro lista.

karrlajn

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: karrlajn »

Misiaki!
Wybaczcie, że dopiero teraz piszę i że jutro cokolwiek będę załatwiać, ale niestety z powodu uszczerbku na zdrowiu muszę zrezygnować ze studiów w tym roku. Niestety dopiero jutro mam możliwość pojechania do Katowic i odebrania papierów. Wybaczcie, że do tej pory blokuję miejsce. Szczerze i bardzo mocno przepraszam. Wierzę, że wszystkim z Was uda się dostać i trzymam kciuki za to oraz za jak najlepsze oceny na sesjach Dajcie czadu! Mam nadzieję, że z Waszymi myślami o mnie podreperuję zdrowie i niestety, pewnie przyjdzie mi poprawiać maturę, bo muszę zostać w domu także nie zapominajcie o kciukach dla mnie!ltale skromność ^^
Na pewno będę się dowiadywać jak Wam się układa Powodzenia Kochani i przepraszam raz jeszcze!
madampompadur
Posty: 76
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 08:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: madampompadur »

karrlajn przykro mi, ze musisz zrezygnować i zabrać papiery. Ale widocznie tak musiało byc. Sprobojesz w przyszłym roku -), poprawisz na spokojnie maturę. To tez ma swoje plusy z pewnej perspektywy.-) A ja osobiście życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia- :-* Bo to jest w życiu najważniejsze. POWODZENIA. -)

Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

karrlajn, smutno Przyzwyczaiłam się już do myśli, że wszyscy jak tu jesteśmy, za dwa tygodnie, wspólnie rozpoczniemy walkę o bycie dochtorami"
To na pewno musiała być dla Ciebie nie łatwa decyzja.
Dbaj o siebie Kochana, nigdy się nie poddawaj i pamiętaj że masz w sobie siłę A tę wstrętną maturę, znokautuj, pokaż jej na co Cie stać! Będę bardzo mocno trzymać kciuki, pisz co u Ciebie słychać, jak najczęściej. i nie przepraszaj bo na prawdę nie masz za co :*

Wszystkiego dobrego :*
Pamiętaj o nas!



madampompadur, wobec tego zmobilizujmy resztę!


monikaa2304, a rejestrowałaś się na ŚUM? lepszy rydz niż nic jak to mówią .nadzieja jest też w Bydgoszczy


Rabarbarowa, Puk, puk jest tam kto? Napisz, że jesteś co by było mi raźniej
Mam nadzieje, że dziś lepiej spałaś, bo jak lista będzie około 19 to zużyjemy sporo sił na czekanie
_

Zapomniałabym DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM!
madampompadur
Posty: 76
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 08:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: madampompadur »

CookieMonster, GDZIE JESTEŚ ZAPISANA ZABRZE CZY KATOWICE W PODANIU

LUDZISKA ZGADUJEMY SIĘ:D:]
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

CookieMonster, jestem z tym spaniem to średnio, przedwczoraj mnie zawiało i cały bark mnie boli Koło 13 zadzwonię dowiedzieć się ile osób zrezygnowało i kiedy będzie lista chciałabym bardzo żeby była dziś popołudniu.
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

madampompadur, Zabrze ale ja deklaruje, że mogę przyjechać na spotkanie do Katowic bo nigdy tam nie byłam, a skoro byłaby okazja to czemu by jej nie wykorzystać? Rabarbarowa, przyjdziesz na kameralne spotkanie prawda?

***
Dziękuję, że zadzwonisz
ehhh przyznam szczerze, że ja też ostatnio kiepsko sypiam, oskrzela mi się pochorowały, ale na szczęście już idzie ku lepszemu
A Ty Słońce jak się dziś dostaniesz, to to będzie najlepsza terapia przeciwbólowa
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Stalowy »

Jeszcze trochę a WHO postawi Rekrutację na studia medyczne w pierwszej 10 przyczyn zachorowań wśród nastolatków
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

Pewnie, że przyjadę Myślę, że pozytywne wyniki dzisiaj bardzo by mi pomogły
Awatar użytkownika
CookieMonster
Posty: 90
Rejestracja: 7 lut 2011, o 12:55

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: CookieMonster »

Stalowy, ja już nie nastka więc przyczyna zdaje się inna
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Rosie77 »

Stalowy, CookieMonster, to samo i u mnie co ja bym dała, żeby mieć znów 19 lat
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości