pielęgniarstwo UJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
MyNameIs
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2011, o 21:26

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: MyNameIs »

czerwonakokardka pisze:A można zapytać skąd to wiesz? Ja niestety mieszkam dosyć daleko i nie mam jak dojechać żeby się wszystkiego dowiedzieć. A przez telefon to takie pytanie.
Mam szpiegów
osiaq
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2011, o 01:02

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: osiaq »

Hej! D jestem tu nowa , mam pytanie dotyczące WF-u. To bardzo ważne. Może ktoś ze starszych roczników lub ktokolwiek udzieliłby mi informacji na ten temat. Mianowicie jak wygląda owy WF na pierwszym roku, czy mamy coś do wyboru ( basen/ aerobik/ fitness/ cokolwiek? ) czy może tylko sala ( kosz, siatka, itp ) ? I jeżeli chodzi o salę to czy jest to jakoś specjalnie pilnowane kto gra , tak żeby czasem ktoś się nie obijał . można się jakoś wymigać?
MyNameIs
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2011, o 21:26

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: MyNameIs »

osiaq pisze:Hej! D jestem tu nowa , mam pytanie dotyczące WF-u. To bardzo ważne. Może ktoś ze starszych roczników lub ktokolwiek udzieliłby mi informacji na ten temat. Mianowicie jak wygląda owy WF na pierwszym roku, czy mamy coś do wyboru ( basen/ aerobik/ fitness/ cokolwiek? ) czy może tylko sala ( kosz, siatka, itp ) ? I jeżeli chodzi o salę to czy jest to jakoś specjalnie pilnowane kto gra , tak żeby czasem ktoś się nie obijał . można się jakoś wymigać?
Mnie interesuje, czy mamy właśnie do wyboru (jakikolwiek wybór,hala, basen czy dyscypliny inne), do tego pytania dołączam, ale wymigać się nie chcę
czekoczekolada
Posty: 9
Rejestracja: 9 wrz 2011, o 15:53

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: czekoczekolada »

możesz dostać 2 miejsca w akademiku jak masz np. małżonka lub dziecko.
qarolciaa
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 21:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: qarolciaa »

Jeśli chodzi o wf, to bynajmniej u mnie tak było (ja miałam na Piastowskiej), że do wyboru była sala gimnastyczna (tam np była siatkówka koszykówka bądź siłownia) lub basen, co było fajniejsze, bo 1) fajniejsi trenerzy", zdecydowanie bardziej ludzcy, a na sali to po prostu masakra ! 2) na basenie tylko 45 minut, a na sali 1,5 g O Jeśli chodzi o inne zajęcia, typu fitness, jakieś sztuki walki, narciarstwo, tenisy i inne tego typu zajęcia, to były to zajęcia przeznaczone tylko dla osób, które już wcześniej to trenowały, i była mowa coś o jakiś osiągnięciach. Także tak sytuacja przedstawiała się na piastowskiej, więc nie wiem, gdzie wy będziecie miałyi i czy tam będą obowiązywały te same reguły
MyNameIs
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2011, o 21:26

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: MyNameIs »

qarolciaa pisze:Jeśli chodzi o wf, to bynajmniej u mnie tak było (ja miałam na Piastowskiej), że do wyboru była sala gimnastyczna (tam np była siatkówka koszykówka bądź siłownia) lub basen, co było fajniejsze, bo 1) fajniejsi trenerzy", zdecydowanie bardziej ludzcy, a na sali to po prostu masakra ! 2) na basenie tylko 45 minut, a na sali 1,5 g O Jeśli chodzi o inne zajęcia, typu fitness, jakieś sztuki walki, narciarstwo, tenisy i inne tego typu zajęcia, to były to zajęcia przeznaczone tylko dla osób, które już wcześniej to trenowały, i była mowa coś o jakiś osiągnięciach. Także tak sytuacja przedstawiała się na piastowskiej, więc nie wiem, gdzie wy będziecie miałyi i czy tam będą obowiązywały te same reguły
Ok, dziękujemy
qarolciaa
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 21:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: qarolciaa »

Nmzc a mam pytanie, które z was zostają na pielęgniarstwie ? Bo czytałam kilka postów, że ktoś tu jest tylko na przetrzymanie roku
mala1290
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2010, o 17:11

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: mala1290 »

Na I roku nie można sobie wybrać zajęć. Zajęcia będę odbywały się wg ustalonego harmonogramu. Np. jedna grupa cały czas ma siłownie, druga grupa jest na sali gimnastycznej a trzecia ma aerobic lub ping-ponga. W drugim semestrze następuje zamiana miejsc". Czasami prowadzący idą na rękę i jak ktoś nie chcę być na siłowni to może pójść na halę, ale to są pojedyncze przypadki. W zależności od prowadzących można się obijać lub nie
Nie ma basenu ani zwolnień lekarskich. Jak ktoś ma zwolnienie to musi chodzić dwa razy w tygodniu na gimnastykę, co uważam się nie opłaca
MyNameIs
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2011, o 21:26

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: MyNameIs »

qarolciaa pisze:Nmzc a mam pytanie, które z was zostają na pielęgniarstwie ? Bo czytałam kilka postów, że ktoś tu jest tylko na przetrzymanie roku
Ja poprawiam maturę, bo marzę o medycynie Zobaczymy jak pójdzie mi matura, 5 lat można poprawiać
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: balneum »

MyNameIs pisze:
qarolciaa pisze:Nmzc a mam pytanie, które z was zostają na pielęgniarstwie ? Bo czytałam kilka postów, że ktoś tu jest tylko na przetrzymanie roku
Ja poprawiam maturę, bo marzę o medycynie Zobaczymy jak pójdzie mi matura, 5 lat można poprawiać
dokładnie i myślę, że dużo osób z naszego rocznika tak ma
Blere
Posty: 38
Rejestracja: 20 lip 2011, o 17:41

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: Blere »

balneum pisze:
MyNameIs pisze:
qarolciaa pisze:Nmzc a mam pytanie, które z was zostają na pielęgniarstwie ? Bo czytałam kilka postów, że ktoś tu jest tylko na przetrzymanie roku
Ja poprawiam maturę, bo marzę o medycynie Zobaczymy jak pójdzie mi matura, 5 lat można poprawiać
dokładnie i myślę, że dużo osób z naszego rocznika tak ma
też tak myślę
yellowold
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2011, o 17:02

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: yellowold »

a ja znalazłam coś takiego d dziewczyny hm czyżby to miał być nasz plan ?

wiecie ile osób w tym roku przyjeli ? bo jesli miałoby być alfabetycznie to powiedzmy ze mniej wiecej da sie obliczyć
MyNameIs
Posty: 26
Rejestracja: 16 sie 2011, o 21:26

Re: pielęgniarstwo UJ

Post autor: MyNameIs »

A może mi ktoś napisać, gdzie jest jakaś wzmianka o rozpoczęciu roku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości