Próg na lekarski w roku 2011

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
shirley
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:39

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: shirley »

Hej, jak my?licie jest jeszcze szansa, ?eby spad? próg?
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

shirley, A ile masz? Ja to my?l? ?e ewentualnie mo?e spa ale to tak do 215 max
shirley
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 21:39

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: shirley »

benzaldehyd, o ile si? orientuj? to teraz jest próg 215-216, bo mój kolega tyle ma i si? dosta? pono?. A ja mam malutko, bo tylko 209
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

Ostro! NIe wiedzia?em no to rzeczywi?cie si? posypa?y! My?l? ?e nie b?dzie ni?szy ni? w Szczecinie, bo nigdy tak nie by?o. Tam teraz jest 212
doral9
Posty: 116
Rejestracja: 8 lip 2011, o 15:12

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: doral9 »

je?li to prawda, ?e si? dosta?am do Bydgoszczy, to ja rezygnuj? z Olsztyna, wi?c jedno miejsce b?dzie na pewno wolne i mam pytanie czy jak mia?am dowie dokumenty do pi?tku i jak tego nie zrobi?, to b?dzie to automatycznie brane za rezygnacj? czy jeszcze powinnam zadzwoni? gdzie (do wydzia?u nauk medycznych czy do komisji rekr.?)
Awatar użytkownika
dzids0n
Posty: 74
Rejestracja: 2 lip 2010, o 13:25

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: dzids0n »

doral9 pisze:je?li to prawda, ?e si? dosta?am do Bydgoszczy, to ja rezygnuj? z Olsztyna, wi?c jedno miejsce b?dzie na pewno wolne i mam pytanie czy jak mia?am dowie dokumenty do pi?tku i jak tego nie zrobi?, to b?dzie to automatycznie brane za rezygnacj? czy jeszcze powinnam zadzwoni? gdzie (do wydzia?u nauk medycznych czy do komisji rekr.?)
zadzwo? (przypuszczam, ?e komisja rekrutacyjna), szybciej kto? wskoczy na Twoje miejsce.
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

Komisja rekrutacyjna ju? nie dzia?a:P Teraz dziekanat wszystko za?atwia Zadzwo? do Dziekanatu Wydzia?u Nauk Medycznych!
doral9
Posty: 116
Rejestracja: 8 lip 2011, o 15:12

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: doral9 »

dzi?ki, je?li tylko jutro potwierdz?, ?e w Bydgoszczy zosta?am przyj?ta, to zadzwoni?
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

I bardzo dobrze , po co masz blokowac miejsca innym! W tamtym roku by?o 13 osób widmo!:P , ale szkoda ?e nas opuszczasz:P
doral9
Posty: 116
Rejestracja: 8 lip 2011, o 15:12

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: doral9 »

jeszcze nie wiadomo czy na pewno Was opuszczam, bo z t? Bydgoszcz? to dziwnie jest, bo wczoraj by?a lista i nic si? nie zmieni?o, a dzisiaj nagle na koncie si? pojawi?o, ?e si? dosta?am (i innym osobom z moj? punktacj? te?), ale nigdzie na stronie nie ma informacji, ?e próg uleg? zmianie, tak?e do ko?ca nie jestem pewna, czy mnie przyj?li
benzaldehyd
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2011, o 16:54

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: benzaldehyd »

No to jak Ci zmienili na przyj?ta to raczej jestes przyj?ta:p
stoma
Posty: 31
Rejestracja: 18 lip 2011, o 22:16

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: stoma »

Równiez si? dosta?em
Witam wszystkich medyków)
napewno próg spad? do 216pkt bo tyle mam, jak kto? ma ni?ej niech sie odezwie
mo?e orientujecie si? co oznacza w wymaganych dokumentach:
-potwierdzenie zamiaru studiowania wydrukowane z systemu IRK jest to podanie?
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: Próg na lekarski w roku 2011

Post autor: choinka_91 »

W zwiazku z obni?eniem progów punktowych na medycyne na kilku uczelniach, mam pro?be do tych co skdali na ?um a ida na jaka? inna uczelnie zeby zabrali swoje papiery albo chociaz w porozumieniu z ta uczelnia(bo nie wiem jak tam procedura wyglada) wys?ali pisemne rezygnacje o ile tak mozna. Ja tez bardzo chce studiowac medycyne a chyba wylasuj epierwsza pod kreska Bardzo goraco wszystkich o to prosze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości