I rok na lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Stalowy »

Dokładnie w takich dreptałem na praktykach
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Onaaa »

Właśnie juz takie posiadam (na praktykach na pielęgniarstwie też w takich chodziłam), czyli bedzie ok na anatomii? Nikt się nie bedzie rzucał?
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: Onaaa »

Jeszcze jedno pytaniewie ktoś może kiedy bedzie coś wiadomo w sprawie podziału na grupy i planu zajęć?
Awatar użytkownika
vicious
Posty: 14
Rejestracja: 4 maja 2010, o 19:18

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: vicious »

Mam do sprzedania kilka artefaktów szalenie przydatnych na pierwszym roku na Uniwersytecie Magicznym w Lublinie-p

-atlas pasożytów prof. Buczek
- pęsetę anatomiczną i skalpel
- skrypt z chemii (ksero)
- testy z anatomii ( do graya)
-materiały do nauki osteologii

co prawda należność przyjmuję tylko w złotych dublonach, ale wierzę iż się dogadamy
kontakt za pomocą gołębi pocztowych lub gg 3723054
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: methodys »

Odezwie się ktoś z Lublina czy takie buciki jak kolega wyżej podlinkował mogą być)
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: PalmaKokosowa »

mogą być takie buty
fartuch ze wstawkami też może być
ogólnie jakoś nikt się stroju nigdy nie czepiał
KAKI
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2011, o 21:03

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: KAKI »

Jeszcze jedno pytaniewie ktoś może kiedy bedzie coś wiadomo w sprawie podziału na grupy i planu zajęć?
NO JA TEZ BYM CHCIAŁA TO WIEDZIEĆ.MYSLAŁAM ZE JAK MI WRESZCIE PRZYSLA WIADOMOŚC Z WIRTUALNEJ UCZELNI Z TYM KODEM TO JUZ TAM WSZYSTKO ZNAJDE A TU OTWIERAM I. JEDNO WIELKIE NIIIIIIC TAM TYLKO SWOJE IMIE NAZWISKO I KIERUNEK STUDIÓW MOŻNA WYCZYTAĆ
Awatar użytkownika
orsime
Posty: 133
Rejestracja: 26 lut 2010, o 23:28

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: orsime »

Na stronie Biblioteki Głównej jest napisane, że po odbiór podręczników należy się zgłaszać zgodnie z podanym harmonogramem, czyli 3-4 października 2011 - Wydział Lekarski i Lekarsko-Dentystyczny. Jest też napisane, że studenci I roku UM wszystkich wydziałów mają się zgłaszać 7 października 2011 i dlatego mam takie pytanie, studenci I roku lekarskiego mogą również odebrać podręczniki tego 3 lub 4 października, czy tylko 7.10. ? Trochę głupio by było bo z czego mam korzystać już po pierwszych zajęciach?
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: PalmaKokosowa »

Przeczytaj jeszcze raz swój post i odpowiedz sobie na to pytanie. Ale możesz iść tego 3-4 się tam zapytać, tylko zapewne będą duże kolejki.
methodys
Posty: 81
Rejestracja: 23 cze 2011, o 14:39

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: methodys »

Mam pytanie o fartuch na biologię, chemię czy coś tam (nie ten anatomiczny:D ) Może być coś takiego:
allegro
1818069829
1828762119
eve744
Posty: 21
Rejestracja: 21 cze 2011, o 10:46

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: eve744 »

przyszedł komuś ten list co miał przyjść? Pani w księgarnii powiedziała mi że wszystkie egzaminy będą na grayu bazowały
sebeczek
Posty: 56
Rejestracja: 8 lip 2010, o 12:34

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: sebeczek »

Bylo już 100 razy pisane, ze ma być zwykły zapinany z przodu, a na anatomie wiązany z tylu, nie wiem gdzie tu problem z wyborem fartucha.
olciazF
Posty: 41
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 18:17

Re: I rok na lekarskim........

Post autor: olciazF »

bo pani w ksiegarni chce sprzedać D ja uważam że i tak zrobią co chcą i pewnie każdy asystent będzie wymagał czego innego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości