ŚUM, a akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Lady-Freakish »

u mnie jest wolne miejsce w trójce, DS 1. szukam miłej, spokojnej współlokatorki, najlepiej z I roku lek. gwarantuję atmosferę do nauki, w końcu sama też się przeciez uczę no mogę czasem coś upichcić: placki z jabłkiem albo cos z mięsem albo vege co będzie lubić.
I ja i druga współlokatorka pomożemy w nauce, żeby przejść ten I rok bezproblemowo. opowiemy o asystentach, co się uczyć na jaki dział itp

zapraszam
trueblue
Posty: 19
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 08:41

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: trueblue »

To jak bym się chciała zaklepać na to miejsce Jestem w DS1 (chyba, jak tam składałam podanie) miła, sympatyczna z I lek
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Lady-Freakish »

napiszę na pw
ibanez
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2011, o 15:34

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: ibanez »

witam, w zabrzanskim akademiku lepiej mieszka sie w pokoju jedno czy dwuosobowym (pytanie dla osob juz doswiadczonych)?
Awatar użytkownika
Turmalina
Posty: 144
Rejestracja: 16 gru 2010, o 17:41

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Turmalina »

billie j. bardzo Ci dziękuje za opisanie mi tego dnia Przynajmniej mam już jakiś zarys tego, jak to mniej więcej wygląda ^^ W ogóle to nic nie wiem. Tylko to, że mam miejsce w jakimś pokoju, ale nawet nie wiem czy w DS1 czy DS2, bo babka w słuchawce telefonu nie miała pojęcia D
Limonkaa
Posty: 123
Rejestracja: 27 cze 2011, o 15:25

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Limonkaa »

Turmalina, ja tak samo No cóż, to pewnie będzie wielka niespodzianka:D tylko ciekawe czy tak miła:P
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Lady-Freakish »

nie złoście się na nią, nic nie wie, głównie to rada mieszkańców przydziela ludzi do pokoi
stonka102
Posty: 10
Rejestracja: 12 wrz 2011, o 15:21

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: stonka102 »

szczerze polecalm akademik-bez porównania jest niesamowita atmosfera i wgóle. jeśli chodzi o zabrze to starajcie sie o 1 góra 2 piętro-tam jest cicho nawet gdy są imprezy-one są głównie na 3 lub 4 piętrze:)
pakosia2104
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 21:31

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: pakosia2104 »

Cześć!
Zaczynam I rok pielęgniarstwa i jak się dzisiaj dowiedziałam jestem przypisana do pokoju 3osobowego chociaż podobno jest możliwość żeby mieszkały w nim 2 osoby
Czy ktoś pisałby się na taką opcje razem?
kambell14
Posty: 12
Rejestracja: 16 sie 2011, o 18:03

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: kambell14 »

Hey Orientuje sie ktoś może jak jest z płaceniem za akademik :)
pakosia2104
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 21:31

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: pakosia2104 »

wiem ze przy zakwaterowaniu nie trzeba płacić
no a tak ogólnie to do 10 każdego miesiąca.
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: billie j. »

Zgadza się. Płaci się do 10-tego gotówką w kasie na uczelni, albo przelewem na konto.
Awatar użytkownika
Turmalina
Posty: 144
Rejestracja: 16 gru 2010, o 17:41

Re: ŚUM, a akademik

Post autor: Turmalina »

Limonkaa, podniosłaś mnie na duchu swoją niewiedzą D No nic, jutro już będziemy wiedzieć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości