[Olsztyn] Poszukuję pokoju/mieszkania do wynajęcia

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
chemicznebeztalencie
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2011, o 14:56

[Olsztyn] Poszukuję pokoju/mieszkania do wynajęcia

Post autor: chemicznebeztalencie »

Witajcie poszukuję mieszkania/pokoju do wynajęcia w Olsztynie.

Mam co prawda miejsce w akademiku ale sytuacja się skomplikowała- na studia muszę zabrać psa. Także gdyby komuś brakowało współlokatora, nie przeszkadzałby nikomu czworonóg (współlokatorom + właścicielowi mieszkania) proszę dać znać, jestem chętna od zaraz jeżeli cena wynajmu będzie na moją kieszeń.

W tym roku zaczynam I rok zootechniki. Pies zostaje spokojny sam w domu, nie niszczy, nie brudzi. Ja tez spokojna, nie rozrabiam Za ewentualne szkody wyrządzone przez psa ponoszę wszelką odpowiedzialność.

Kontakt do mnie najlepiej na telefon bo zależy mi na czasie 500 504 752, ewentualnie gg 6449543 ale mogę mieć ograniczony dostęp do internetu dlatego prosiłabym o telefon raczej.

pozdrawiam
Ania
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: [Olsztyn] Poszukuję pokoju/mieszkania do wynajęcia

Post autor: Ewakuacja »

nie wiem, do jakiego akademika sie dostalas, ale da sie z psem mieszkac w akademiku. wystarczy miec zaswiadczenie od weta, ze pies wymaga stalej opieki
Awatar użytkownika
chemicznebeztalencie
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2011, o 14:56

Re: [Olsztyn] Poszukuję pokoju/mieszkania do wynajęcia

Post autor: chemicznebeztalencie »

DS 11. Tyle, że pies nie wymaga stałej opieki tj jakiegoś nadzoru weterynaryjnego. Wątpię, żeby w akademiku ona się odnalazła (tj pies), za dużo ludzi i hałasów.
Ewakuacja
Posty: 252
Rejestracja: 14 cze 2009, o 19:42

Re: [Olsztyn] Poszukuję pokoju/mieszkania do wynajęcia

Post autor: Ewakuacja »

zazwyczaj zadne zwierze w akademiku nie wymaga takiej opieki, ale zwierzeta maja takie zaswiadczenia, zeby portiery nie robily problemow.
monika0402
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 14:41

Re: [Olsztyn] Poszukuję pokoju/mieszkania do wynajęcia

Post autor: monika0402 »

PILNIE SZUKAM WSPÓŁLOKATORKI


Mieszkanie jest bardzo ładne, full wyposażone. No w sumie musimy kupić tylko żelazko:P (jest pralka,lodówka,mikrofalówka,odkurzacz itd:P) Ogólnie są trzy pokoje, dwa pokoje jednoosobowe, w jednym mieszka brdzo sympatyczna studentka kosmetologi, w drugim nieśmiały, ale miły student ekonomii. Jest też przestronna kuchnia i łazienka z wanną i dużym lustrem Pokój dwuosobowy jest duży - w sumie to taki typowy salon z balkonem(przepiękny widok z balkonu:D) Zajęłam już jedno łóżko, ale drugie jest jeszcze wolne ! Jestem ugodową,sympatyczną, potrzebującą ciszy i spokoju do nauki, trochę lubiącą bałaganić studentką I roku wety na UWM. Mieszkanie znajduje się w bloku na ósmym piętrze(ale jest winda i nie trzeba popylać po schodach:D) na ul. Sybiraków 4 na Zatorzu. Co prawda jest to brdzo daleko od Kortowa, ale autobus nr. 9 odjeżdża prawie sprzed bloku, jedzie ok. 26 min i zatrzymuje się pod Biblioteką na Kortowie. Jeżeli jesteś zainteresowana to dzwoń 665547995 lub pisz 3654274 ) Monika
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości