Wejściówka dla I roku leku z ekologii med. -do starszych

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cineklab
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2011, o 20:18

Wejściówka dla I roku leku z ekologii med. -do starszych

Post autor: cineklab »

Witam, pierwszy raz piszę na tym forum, więc moje pytanie może wydawać się głupie, więc z góry przepraszam. Jako Student I roku mam pytanie do starszych roczników a propos wejściówki z ekologii medycznej o ile będą coś pamiętali i będą potrafili mi na to pytanie odpowiedzieć.
Jak należy się do tego testu przygotować? Chodzi mi o to, czy bardzo szczegółowy jest ten test, czy przeczytanie rozdziału w zupełności wystarczy, czy może trzeba go trochę dłużej studiować? Po prostu nie wiem czego mogę się spodziewać w zupełnie nowym dla mnie i dla kolegów i koleżanek z roku środowisku.
Pozdrawiam!
anetuska
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2010, o 19:46

Re: Wejściówka dla I roku leku z ekologii med. -do starszych

Post autor: anetuska »

pytania są dość szczegółowe, niestety nie pamiętam jakie my mieliśmy, żeby podać jako przykład mniej więcej jakiego typu. nie mniej jednak każdego roku są zupełnie inne, a katedra biologii lubi zaskakiwać ]
jak się przygotować? wszystko zależy od tego, ile kto zapamiętuje i na co zwraca uwagę podczas czytania takiego tekstu.
radziłabym przeczytać ten rozdział z 2 razy, w miarę dokładnie.
a znajomość tego typu tekstów jest sprawdzana właściwie na każdych ćw. z biologii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości