Polski Rozszerzony

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
h3llzerk
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 21:00

Polski Rozszerzony

Post autor: h3llzerk »

Witam , nie wiem czy temat umiescilem w odpowiednim dziale , jesli nie to przepraszam , otoż mam pytanie do was , zamierzam w przyszłym roku pójść na Filologie Angielską , w tym roku pisałem juz mature , zdałem wszytskie podstawowe przedmioty , jednak aby dostac sie na uczelnie potrzebuje angielskiego rozszerzonego oraz rozszerzonego polskiego , lecz pkt z rozszerzonego polskiego liczą sie tylko z części pisemnej i moje pytanie jest nastepujące , czy jesli nie poszedlbym w ogole na część ustną , to liczyła by sie część pisemna ? z góry dziekuje za odpowiedz.
Awatar użytkownika
monis1992
Posty: 272
Rejestracja: 23 maja 2010, o 13:25

Re: Polski Rozszerzony

Post autor: monis1992 »

chyba nie ma rozsz polskiego ustnego
Medyk 300

Re: Polski Rozszerzony

Post autor: Medyk 300 »

Hej

Pisze Maturę 2012 potrzebuję do Polskiego dobre zwięzłe repytorium / vademecum gdzie miałbym wszystko o języku polskim i to co może trafić się na Maturze chciałbym by było w nim wszystko o stylach, kompozycjach, różnych funkcjach itd. na lekcji nie mam tego wszystkiego przerabiane niestety a czas leci.
Jest ktoś kto wie lub posiada takie repytorium do Języka Polskiego?
Będę bardzo wdzięczny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości