konkurs Salamandra

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Zdzicha
Posty: 20
Rejestracja: 6 mar 2007, o 21:09

Re: konkurs Salamandra

Post autor: Zdzicha »

Dziękuję

A pelerynka była akurat najmniej ważna, chociaż może mi sie przyda
**ewa**
Posty: 1
Rejestracja: 5 mar 2009, o 20:18

Re: konkurs Salamandra

Post autor: **ewa** »

Hejka. Mam 13 lat i tez przeszłam do Poznania na wojewódzki. W sobotę w Poznaniu będzie super

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 22:33 ]
Pierwszy raz biorę udział w tym konkursie więc napiszcie czego mam się spodziewać w Poznaniu.
AlissaLales
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2011, o 12:02

Re: konkurs Salamandra

Post autor: AlissaLales »

**ewa** pisze:Hejka. Mam 13 lat i tez przeszłam do Poznania na wojewódzki. W sobotę w Poznaniu będzie super

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 22:33 ]
Pierwszy raz biorę udział w tym konkursie więc napiszcie czego mam się spodziewać w Poznaniu.
Dołączam się do pytania. Też pierwszy raz jadę na wojewódzką Salamandrę Myślę, że najpierw test, a na finał pytania. Mam rację?
AlissaLales
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2011, o 12:02

Re: konkurs Salamandra

Post autor: AlissaLales »

No i mam prośbę. Jak ujrzycie w tłumie wysoką czternastolatkę w dziwnym sweterku i wielką torbą pełną wiedzy. To zaczepcie ją i powiedzcie, że znacie ją z forum Przyda mi się ktoś do pogadania, bo nie znam nikogo na tym konkursie ( A jak było u Was w powiecie? Bo u mnie przeszły trzy osoby - ja, taki chłopak i (uwaga) piątoklasistka (!).
itscalifornication
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2012, o 17:54

Re: konkurs Salamandra

Post autor: itscalifornication »

AlissaLales pisze: Bo u mnie przeszły trzy osoby - ja, taki chłopak i (uwaga) piątoklasistka (!).
Gdyby nie to, że napisałaś to w 2011 roku - pomyślałabym, że to o mnie, bo u mnie w okręgach ja - z piątej klasy - zajęłam 1 miejsce i jadę na wojewódzki
Denerwuję się, wkuwam i mam nadzieję, że się uda.
Jeżeli jutro zobaczycie w tłumie wampirzo bladą dziewczynę z włosami w kolorze ciemnego blondu i szarymi oczami, ubraną w rurki, białą bluzkę i czarne futerko, to pewnie będę to ja, więc wszelkie słowa otuchy lub zwykła rozmowa mile widziana
Pozdrawiam i życzę powodzenia finalistom z wielkopolski.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości