Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: poprawa matury

Post autor: chevelle »

Kocurzasty, jeśli Lublin jest Twoim numerem 1, mogę wiedzieć, dlaczego? Osobiście bym go nie wybrała, ale co kto lubi
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: poprawa matury

Post autor: norbi92 »

Wrocław i Poznań - to moje miasta
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury

Post autor: Mårran »

Zróbcie Top10 najlepszych avatarów na forum

Dlaczego Lublin nie? Ja słyszałam raczej dobre opinie ]
Pani Buka
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: poprawa matury

Post autor: chevelle »

Lublin nie podoba mi się jako miasto, nie chciałabym tam mieszkać
Awatar użytkownika
Sarkilor
Posty: 67
Rejestracja: 16 paź 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: Sarkilor »

Ja tam wole moje Zabrze, nie widzę sensu wyjeżdżać gdzieś dalej, skoro mam blisko ŚUM. Dzisiaj wziąłem się ostro do nauki, siedzę nad bio już od 10 rano do teraz, miałem tylko kilka przerw na ćwiczenia fizyczne i jedzenie. Jutro nie będę miał czasu bo anatomia domaga się poświęcenia całej niedzieli na jej opanowanie
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: poprawa matury

Post autor: Kester »

7,5h ?

Ja przesiedziałem 4,5h i ciężko
Awatar użytkownika
Mmmartix
Posty: 425
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 14:18

Re: poprawa matury

Post autor: Mmmartix »

Imatinib pisze:Zróbcie Top10 najlepszych avatarów na forum

Dlaczego Lublin nie? Ja słyszałam raczej dobre opinie ]
Dobra! Ja głosuję na Ucz się, Maria patrzy ze zdjeciem Skłodowskiej (to był chyba avatar wojty ^^)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: lith »

ja oddaję 7 głosów na swój
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury

Post autor: Mårran »

Mesjasz, może niektórzy wolą się uczyć na zasadzie 10 zadań kanapka 15 zadań facebook 10 zadań biolog.pl . I to zajmuje dużo czasu wtedy. Ja tak w sumie czasem robię i mi wchodzi dobrze ]

Avek Maria patrzy niekwestionowany nr 1, a poza tym kocurzastego wymiata, wia, sarkilora, litha i petite Ależ ja niezdecydowana
Pani Buka
Kocurzasty
Posty: 42
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 19:12

Re: poprawa matury

Post autor: Kocurzasty »

Tak mi się wydawało, że gdzie jak gdzie, ale ludziom z biologia podpasuje Chociaż nie spodziewałem się, że ktoś otwarcie powie że mu się podoba. Myślę, że wiecie do czego piję. Czyli dobrze się dzieje, jestem podbudowany

Ahh ten Lublin znowu dostaje po tyłku. Lublin pasuje mi, bo mam tam już mieszkanie to raz.
Dwa,sprawdziłem,że jest się gdzie bawić, gdyby ktoś pomyślał, że to taka Kozia Wolka.Pod tym względem daje radę i nie odstaje jakoś od Wwy. Tam sprawdzaliśmy z bratem.
Po trzecie, uczelnia trzyma poziom. ( w liście z komisji rekrutacyjnej do mnie wspominane było min.92% z bio R na lek- raczej nic nie przekręciłem)
Ha, a że jest blisko, to mogłbym w miarę racjonalnie wytlumaczyć rodzicom, że jak zmienię samochód na wymarzone Ducati, to będzie wcale nie głupi pomysł W dalej położonych miastach odpada,a tu jakoś przejdzie.

Maria Patrzy- czy to nie jest z UMCS z Lublina właśnie? mają tam na jej punkcie bzika.
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: poprawa matury

Post autor: chevelle »

Kocurzasty, widziałam ten obrazek na kwejkach niedawno Nie wiem, czy określenie fajny jest adekwatne, ale prawdziwy z pewnością

Nie bardzo rozumiem, o co chodzi w avatarze litha, więc się nie wypowiem - może ktoś mnie oświeci?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: poprawa matury

Post autor: Kester »

"Beelzebub Episode 6 [P."
Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez 株式会社プレゼントキャスト.
Przepraszamy za usterki.

-,-
wooojt1
Posty: 355
Rejestracja: 12 mar 2009, o 09:59

Re: poprawa matury

Post autor: wooojt1 »

Kocurzasty pisze:Tak mi się wydawało, że gdzie jak gdzie, ale ludziom z biologia podpasuje Chociaż nie spodziewałem się, że ktoś otwarcie powie że mu się podoba. Myślę, że wiecie do czego piję. Czyli dobrze się dzieje, jestem podbudowany

Spodobał mi się, bo to jest jakby wyrażenie w jednym zdaniu i w jednym obrazku poglądów Richarda Dawkinsa, które bardzo cenię-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości