Olimpiada EKologiczna 2006

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
Piotrekkkkkkkkk

Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: Piotrekkkkkkkkk »

Czy mial juz ktos olimiade ekologiczna Trudna
biolog

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: biolog »

pytania widziałam i są średniej trudności.
spokojnie do napisania na 80% jeśli ktoś się tym interesuje.
speedrw
Posty: 104
Rejestracja: 23 lip 2005, o 01:00

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: speedrw »

U mnie w szkole dopiero we wtorek będą eliminacje szkolne. Swoją drogą skąd można dostać jakieś materiały, z których można się w miarę przygotować?
fornix

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: fornix »

[quote="speedrw"]U mnie w szkole dopiero we wtorek będą eliminacje szkolne. Swoją drogą skąd moŻna dostać jakieś materiały, z których moŻna się w miarę przygotować?[/quote]

i jak i jak :?: juz po wtorku :-D
Mojzesz
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2006, o 18:42

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: Mojzesz »

speedrw, Możesz mi pomóc jeśli chodzi o olimpiade. Nie mam materiałow, olpiada w śrdę. Mój e-mail [at].pl
madzia

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: madzia »

ej a ma ktoś te pytnia jak ktoś mi moŻe coś podpowiedziec to tu podaje mój numer gg 9125534
Kala Nag

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: Kala Nag »

A co jak się przeszło? Jest jakaś oficjalna strona :?:
Klaudia

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: Klaudia »

No właśnie, co jeśli się przeszło dalej? Czy obecnie jest tylko jeden rodzaj olimpiady o ekologii, czy moŻe więcej? Chodzi o to,Że dostałam się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i chciałam sprawdzić jakie miałabym moŻliwości, gdyby na kolejnym etapie równieŻ mi się powiodło, tzn. na jakich kierunkach dostałabym indeks. I właśnie na stronach wrocławskich szkół wyŻszych spotkałam się z dwoma określeniami: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej i Olimpiada Ekologiczna. Czy to jest to samo? Bardzo proszę, jeśli ktoś wie, to niech mi napisze.Oto mój nr GG : 4843084
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: alces »

y. ja tez przeszlam i tez nie wiem co dalej
Aneczka

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: Aneczka »

ja teŻ nie wiem co dalej) mam pytanie szczególnie do uczestników drugiego etapu z tamtego roku.jak się przygotowywaćtzn z jakich ksiąŻek? :twisted:
marcin

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: marcin »

ja tez przeszedlem ale nie wiem jak sie przygotowac :wink:
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: poziomka »

Na stronie LOPu bodajze jest jakiś link o OWE, tam też powinien byc spis wymaganych książek.gdzieś tak z 50 pozycji plus akty prawne ( aktualne) i nowinki ze świata hahahahah. Powodzenia! No a w etapie centralnym oczywiście trzeba znać głosy różnych zwierząt, poznać po zdjęciu, albo na przylad w tamtym roku trzeba było podać skąd pochodzi jakaś roślina uprawna
Aneczka

Re: Olimpiada EKologiczna 2006

Post autor: Aneczka »

no ten spis ksiązek.ok.ale przecieŻ nie ma szans ich wszystkich przeczytać.ma ktoś do polecenia najlepsze? :shock:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość