potrzebuje porady:(

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: potrzebuje porady:(

Post autor: Mårran »

A co taka korepetytorka ma powiedzieć? Spoko, będzie banalnie łatwa, nie musisz do mnie chodzić i bulić kasy
Pani Buka
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: potrzebuje porady:(

Post autor: Acetylo »

Imatinib pisze:A co taka korepetytorka ma powiedzieć? Spoko, będzie banalnie łatwa, nie musisz do mnie chodzić i bulić kasy
Akurat ja jestem w takiej sytuacji, że kobieta nie ma powodu mnie straszyć bo sprawa pieniędzy, że tak powiem między nami nie istnieje
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: potrzebuje porady:(

Post autor: Mårran »

Ale tu się pojawiło więcej korepetytorek ] No i zawsze asekuracja na przyszłość: powie, że będzie łatwa, a będzie trudna, to niefajnie, ale jak odwrotnie, to nikt pretensji nie będzie miał
Pani Buka
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

nie wiem co chce robic w zyciu

Post autor: MaOaM »

jestem załamana, pewnie wielu z was bedzie sie ze mnie smiać lub pisac ze jestem beznadziejna itp, ale ja naprawde nie wiem co chce robic w zyciu jestem na technologii chemicznej na polibudzie ale czuję ze to chyba jednak nie to/ ale nie mam innego pomyslu na swoją przyszlosc/ potrzebuje porady wiem ze nikt mi tutaj nie powie jak mam ulozyc sobie zycie, ale to jest strasznie demotywujące do wszelkiego dzialania jesli nie ma sie celu do ktorego się dąży:( czytam to forum juz od jakiegos czasu, przegladam rozne wątki, mam milion pomysłów na minutę ale żadna ścieżka kariery tak do konca mnie nie pociąga niby jestem mloda ale czas szybko leci i czas by wreszcie sie okreslic:( a ja nie potrafię:(
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: potrzebuje porady:(

Post autor: Batha »

MaOaM, i naprawdę myślisz, że na forum uzyskasz odpowiedź? Byłaś może u psychologa i robiłaś testy predyspozycji zawodowych?
MaOaM
Posty: 620
Rejestracja: 11 lip 2010, o 09:38

Re: potrzebuje porady:(

Post autor: MaOaM »

roblismy cos takiego w szkole, i wyszlo mi cos pomiedzy studiami artystycznymi a medycznymi mialam po tyle samo punktow
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: potrzebuje porady:(

Post autor: Mårran »

Idź i na te, i na te i rysuj atlasy anatomiczne
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości