wejściówka z chemii na Iroku wum.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
qqryq
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2011, o 00:49

wejściówka z chemii na Iroku wum.

Post autor: qqryq »

Czy ktoś coś wie na jej temat? Chodzą słuchy, że jest masakrycznie trudna i niezaliczenie jej = wylecenie ze studiów? A patrząc na moje punkty to bardzo prawdopodobne, że będę ją mieć. Dziękuje z góry za jakąś odpowiedź.
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: wejściówka z chemii na Iroku wum.

Post autor: Halius »

To się raczej nazywa wyjściówka bo wejściówki to są na każdych zajęciach. Dwa lata temu nie zdała jedna osoba która w efekcie pożegnała się ze studiami. Raczej trzeba naprawdę olewać i się nie uczyć żeby jej nie zdać. Osobę, która wyleciała znałem więc wiem, że w jej przypadku tak właśnie było
qqryq
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2011, o 00:49

Re: wejściówka z chemii na Iroku wum.

Post autor: qqryq »

Hmm dzięki bardzo, ale z kolei - nie wiem czy to prawda - słyszałam, że w zeszłym roku była dużo trudniejsza i połowa piszących nie zdała - żegnając się ( na szczęscie tylko na tydzień po interwencjach u dziekana) z medycyną więc jak widać wyjściówka wyjściówce nierówne
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: wejściówka z chemii na Iroku wum.

Post autor: a_niap »

Trzy lata temu też byla spoko, wymagania głównie na poziomie chemii licealnej. Nie wiem jak bylo w zeszlym roku, ale dobra rada na całe studia brzmi - nie słuchaj takich rzeczy jak ktoś mówi podobno w zeszlym roku. - wiekszosc z nich to plotki, a nawet jesli costam jest prawda to ze w zeszlym roku bylo nie znaczy ze sie powtórzy. Ludzie sie tylko niepotrzebnie nakręcają. Zatykaj uszy i już!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości