Licealista pyta studentów.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Evolutio
Posty: 104
Rejestracja: 18 mar 2011, o 20:32

Licealista pyta studentów.

Post autor: Evolutio »

Jestem aktualnie w 1 klasie i wybieram sie do Warszawy na medycynę.
Chcę zapytać jak to jest z łaciną na studich.
Otóż teraz w liceum z tą całą gramatyką i innymi rzeczami idzie mi srednio". Jak myślicie czy potem dam rade się nauczyć anatomii całej po łacinie skoro teraz idzie mi wlasnie srednio. Czy duże znaczenie ma to co się uczy w liceum z łaciny potem na studiach. Czy to będzie przeszkadzało z nauką anatomii?
pik
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2011, o 10:46

Re: Licealista pyta studentów.

Post autor: pik »

dzieciaku:) nic a nic nie przejmuj się łaciną w anatomii.
życzę tylko wytrwałości w utrzymaniu wyboru kierunku studiów.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Licealista pyta studentów.

Post autor: Medycyna Lwów »

wybierać to się możesz ale do kina.
Ucz się póki co tego co masz w LO, a studiami będziesz się martwił, o ile się na nie dostaniesz.
LinKaDr
Posty: 102
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:33

Re: Licealista pyta studentów.

Post autor: LinKaDr »

Evolutio pisze:Jestem aktualnie w 1 klasie i wybieram sie do Warszawy na medycynę.
Chcę zapytać jak to jest z łaciną na studich.
Otóż teraz w liceum z tą całą gramatyką i innymi rzeczami idzie mi srednio". Jak myślicie czy potem dam rade się nauczyć anatomii całej po łacinie skoro teraz idzie mi wlasnie srednio. Czy duże znaczenie ma to co się uczy w liceum z łaciny potem na studiach. Czy to będzie przeszkadzało z nauką anatomii?
Niczym się nie przejmuj - na anatomii nikt od Ciebie nie będzie wymagał znajomości gramatyki łacińskiej. Ale póki co - życzę wytrwałości i powodzenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości