atlas anatomiczny

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
maturazbiologii
Posty: 14
Rejestracja: 16 paź 2011, o 13:34

atlas anatomiczny

Post autor: maturazbiologii »

jaki atlas anatomiczny polecacie dla uczniów liceum ?
Awatar użytkownika
Karooola_69
Posty: 24
Rejestracja: 22 paź 2010, o 20:17

Re: atlas anatomiczny

Post autor: Karooola_69 »

żaden? w liceum nie jest potrzebny atlas anatomiczny, przynajmniej ja przeszłam przez całe liceum i zdawałam maturę z boilogii R bez używania, ba, nawet bez myślenia o atlasie anatomicznym
Ale polecam Anatomię i fizjologie człowieka Lewińskiego, bardzo dobra ksiązka, która atlasem anatomicznym nie jest, a z której można czerpać wiedzę o organizmie człowieka potrzebną do przeżycia w liceum
Revileer
Posty: 3
Rejestracja: 10 gru 2011, o 10:20

Re: atlas anatomiczny

Post autor: Revileer »

Atlas anatomiczny do liceum? Nie rozumiem doprawdy po co, no ale cóż ja polecam Nettera, ewe. korzystanie z podręczników. Wszystko co jest potrzebne na tym etapie nauki oraz do zdania matury jest właśnie w nich.
Awatar użytkownika
miedwied
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 18:54

Re: atlas anatomiczny

Post autor: miedwied »

myślę, że bochenek się nada. tak na początek, bo później będziesz musiał korzystać z bardziej fachowej literatury.
ногомас

Re: atlas anatomiczny

Post autor: ногомас »

Chcesz się dostać na medycynę? To zostaw w spokoju atlasy anatomiczne i inne rzeczy ponad normę", ucz się tego co jest w podstawie programowej.

To tak od siebie, znam kilka osób ze sporą, ponad licealną wiedzą z anatomii i ogólnie biologii, które ze mną studiują na analityce. Niestety dla nich ta wiedza do matury się nie przydała
Awatar użytkownika
Karooola_69
Posty: 24
Rejestracja: 22 paź 2010, o 20:17

Re: atlas anatomiczny

Post autor: Karooola_69 »

miedwied pisze:myślę, że bochenek się nada. tak na początek, bo później będziesz musiał korzystać z bardziej fachowej literatury.
Wyrażam szczerą nadzieję, ze jest to tylko bardzo dobra ironia D
Awatar użytkownika
miedwied
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 18:54

Re: atlas anatomiczny

Post autor: miedwied »

Karooola_69 pisze:
miedwied pisze:myślę, że bochenek się nada. tak na początek, bo później będziesz musiał korzystać z bardziej fachowej literatury.
Wyrażam szczerą nadzieję, ze jest to tylko bardzo dobra ironia D
ależ skąd, jestem absolutnie poważny!
















Awatar użytkownika
Karooola_69
Posty: 24
Rejestracja: 22 paź 2010, o 20:17

Re: atlas anatomiczny

Post autor: Karooola_69 »

miedwied, wiesz, kolega autor wątku najwyraźniej jest bardzo poważnym maturzystą 2013, zapewne niewierzącym w koniec świata A.D.2012 niweczący jego majowe plany, więc bez szybkiej interwencji mógłby już być w drodze po opasłe tomiszcza, lepiej w porę ostudzię jego zapał
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości