nowe imionko:)

Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: nowe imionko:)

Post autor: Agusia »

Hahaha, Cipuś, hahaha. Grunt, że Wam odpowiada - Tobie i maluchowi .
Tusia
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2007, o 11:40

Re: nowe imionko:)

Post autor: Tusia »

Ja swoją szynszylę nazwałam po prostu Tusia, ale niestety 2 dni temu okazało się, że to samczyk. Nie wiem co teraz zrobić. Chyba po prostu zmienię mu na Tusiek, bo on sie już troszkę do swojego imienia przyzwyczaił.A co wy o tym myślicie? Czy mogę mu całkowicie zmienić imionko?
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: nowe imionko:)

Post autor: dawidw »

Zostaw mu po prostu Tusia. Zam wiele przypadków, ze zwierzatka maja imiona pasujace do przeciwnej plci. Pierwsza mysl najlepsza, chociaz Tusiek tez fajnie brzmi.

Pozdrawiam
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: nowe imionko:)

Post autor: Kiara »

uważam,że jesli zwierzątko reaguje na Tusia to niech tak zostanie.Ale jeśli nie widać zbytnio oznak zainteresownania możesz spróbowac imionko zmienić.
Tusia
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2007, o 11:40

Re: nowe imionko:)

Post autor: Tusia »

Dzięki za odpowiedzi. Zmienię mu po prostu na Tusiek, bo za mało czasu minęło,żeby się przyzwyczaił do Tusi, a zmiany chyba nie zauważy, co nie?Cieszę się, że znalazłam to forum, bo teraz mogę się was o wszystko zapytać. Jeszcze raz bardzo dziękuję:)
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: nowe imionko:)

Post autor: Kiara »

Szynszyl nie zauważy zmiany jeśli nie był przyzwyczajony do tego imienia.Teraz powinnaś mówić do niego cały czas Tusiek.Nie martw się jak też miałam mieć samicę a mam samca
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: nowe imionko:)

Post autor: Mysia »

oO pana nazwij Kodżak albo. nie wiem:P
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: nowe imionko:)

Post autor: Predator713 »

moja szylka jest nazwana Kuleczką i wszystkim się podoba. w sumie to reaguje na dwa imiona: Kuleczka i Kulka. może i trochę oklepane ale jak nazwać zwierzątko które po zabraniu ze sklepu dokładnie tak wyglądało? ja nie mam problemu z wyborem imienia dla zwierzaka bo u mnie imię jest zawsze dostosowane do wyglądu i zachowań zwierzątka.
szynszylek
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 16:05

Re: nowe imionko:)

Post autor: szynszylek »

ja nazwałem swojego szynszylka tina poprostu spodobało mi sie te imie . polecam strone z imionami zwierząt od a do z

Kod: Zaznacz cały

doradca.com.pl/po_godzinach/Imiona.htm
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, o 19:05 przez szynszylek, łącznie zmieniany 1 raz.
karol.karcio
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2008, o 15:54

Re: nowe imionko:)

Post autor: karol.karcio »

świetne imoiona choć z filmu i z bajki
proponuje:
-SHREK (pan szynszyl) i FIONA (pani szynszylowa) - Shrek (1, 2, 3) (film animowany)
-PAN WHISKERS (łiskers) (pan) i BRANDY (brenda) (pani) - Brandy Mr. Whiskers (bajka)

JEST! Nareszczie dzisiaj jadę po szylki. i które wybrać ze shrekiem czy z whiskersem?
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: nowe imionko:)

Post autor: Mysia »

karol.karcio, ja tam bym wzięła z Mr. Whiskers i Brandy. nie lubi9ę osobiście tej bajki, ale państwo shrekowie raczej mi nie pasują do szynszyli
karol.karcio
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2008, o 15:54

Re: nowe imionko:)

Post autor: karol.karcio »

Też tak myślę (zgadzam się z Mysia) jak popatrzyłem na moje szylki to mówie nie shrek i fiona nie pasują do tak pięknych zwierzątek.[/b]
Elizabethh
Posty: 22
Rejestracja: 2 maja 2008, o 19:33

Re: nowe imionko:)

Post autor: Elizabethh »

Ja nie miałam weny przez jakieś 2 tygodnie i napadło mnie na sprawdzianie z historii. XD cały czas powtarzałam to imię( a napadło mnie na Szuwarka ) ze sprawdzianu dostałam pałę, na koniec wyszła mi 3 zamiast 4, ale jestem ustatuswa-coś-tam , a Szuwarek przychodzi jak go zawołam ( jupiiiiiiii_)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości