zabieram szynszyle do szkoŁy

nikola

zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: nikola »

Moja szynszyla Czika zjadla jakis tydzien temu cene ze swojego pokarmu a potem chyba chciala spalic kalorie po wskoczyla na klatke a potem po scianach.W ta srode pani wychowawczyni pwiedziala,ze moge przyniesc swoja szynszyle.
I to juz wszystko pozdro dla wszystkich ktozy pisali :)
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2007, o 17:50 przez nikola, łącznie zmieniany 1 raz.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: Szyszek1993 »

Do szkoły. Czy to napewno dobry pomysł Szysznyle nie lubią hałasów i ten gwar chyba nie będzie mu odpowiadał! Tyle nowych osób-kazdy chce dotknąć. Zastanów sie dobrze czy napewno nic mu się nie stanie w szkole! Jesli juz to uwazaj koniecznie na niego!
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: muppet »

Zgadzam się z Szynszkiem1993! Wyprawa do szkoły to nie jest najlepszy pomysł. Pamiętam że nieraz w podstawówce chciałam przynieść mojego poprzedniego szynszyla do szkoły żeby się pochwalić Skończyło się na tym że klasa przyszła do mnie do domu razem z wychowawczynią - wszyscy siedliśmy na dywanie, ja wypusciłam szynszyla z klatki i opowiadałam wszystkim zgromadzonym o szynszylach. Było fajnie bo szynszyl czuł się swobodnie, i nie było tego hałasu co w szkole
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: Kiara »

Szkoła to nie miejsce dla takiego zwierzaka i na żadnego innego.Jestem przeciw takim eskapadom.Wiele uczniów tylko się bawi nimi i ciągle je niepokoi.Szynszyl wzbudzi zaciekawienie wielu osób co moze wpłynąć na niego ujemniej Zacznie być strachliwy.Poza tym kto tam będzie sie nim opiekował?Ludzie wyjdą na przerwę i pa.
Dante
Posty: 47
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 13:57

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: Dante »

pamiętam z własnego doświadczenia wziełęm chomika do szkoły bo pani od francuskiego mi kazała jakbym nie przyniółś to 1 O.o po 3 lekcji chomiczkowi zastawka stanęła a pani powiedziałą że to pewnie ze starości i sie zdarza gwoli scisłości chomik miał 3 miesiące naprawde odradzam brać szyszke do szkoł to może sie skończyć podobnie
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 195
Rejestracja: 22 paź 2004, o 01:00

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: Agusia »

Po co chcesz narażać szynszyla na niepotrzebny stres?! ODRADZAM! To totalna głupota! A szynszyl wcale nie będzie zadowolony! Co najwyżej przerażony, zestresowany i skołowany! Nie rób mu tego!
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: Szyszek1993 »

Poprostu bez sensu jest takie coś! zeby zaszpanować przed innym tylko że kosztem zwierzaczka! Ja bym mojej FiFi tego nie zrobił!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: Kiara »

Popieram.
Trzeba się nad tym głębiej zastanowić.Czy w klasie są naprawdę odpowiedzalne osoby,które podczas twojej nieobecności zajma się zwierzątkiem?Czy w razie jakiejkolwiek choroby jest szansa na szybką interwencję?Czy inni nauczyciele będą przychylni tej decyzji?
Sowa_mlody
Posty: 35
Rejestracja: 1 cze 2007, o 13:03

Re: zabieram szynszyle do szkoŁy

Post autor: Sowa_mlody »

Też kiedyś myślałem, żeby zabrać mojego szynszyla do szkoły, ale szybko zrobiłem werdykt: IDIOTYZM.
Wyobrażam to sobie tak
Dziewczyny z mojej klasy:Jaki śliczny itp. itd., potem dotykanie, uściskanie= zgniecenia
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości