do matury w 4 miesiące

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Lucyfer »

Gdzie się uda lekarski/dentystyczny/weterynaria
Awatar użytkownika
biologiczka_6
Posty: 192
Rejestracja: 17 maja 2010, o 16:14

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: biologiczka_6 »

gdzie się uda? to znaczy że jesteś strasznie elastyczny i wszechstronny ,ja postanowiłam sobie dostać się na jeden kierunek (lekarski?),no cóż jak się nie dostanę no to mam dwa awaryjne ,ale są tak awaryjne że wolałabym jednak na medycynę ,a tak a propo to dlaczego teraz jest taka moda na medycynę u mnie w klasie aż 4 osoby się wybierają ,a na początku liceum nie przejawiały zainteresowania biologią tudzież chemią .Może mi to ktoś wytłumaczyć .PS.przepraszam bo troszeczkę spamuję
Awatar użytkownika
polianna
Posty: 186
Rejestracja: 20 lip 2008, o 19:00

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: polianna »

Lucyfer. to mnie rozwaliłeś tą odpowiedzią.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: keehl »

biologiczka_6 pisze:a tak a propo to dlaczego teraz jest taka moda na medycynę u mnie w klasie aż 4 osoby się wybierają ,a na początku liceum nie przejawiały zainteresowania biologią tudzież chemią .Może mi to ktoś wytłumaczyć .PS.przepraszam bo troszeczkę spamuję
Lekarski zawsze był oblegany, a w warunkach rekrutacji nigdzie nie jest napisane kandydat jest zobligowany do wykazywania zainteresowania biologią i chemią od niemowlęctwa", więc nie ma się co bulwersować - niektórym po prostu więcej czasu zajmuje dojście do tego, co chcą w życiu robić.
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Lucyfer »

biologiczka_6 pisze:gdzie się uda? to znaczy że jesteś strasznie elastyczny i wszechstronny ,ja postanowiłam sobie dostać się na jeden kierunek (lekarski?),no cóż jak się nie dostanę no to mam dwa awaryjne ,ale są tak awaryjne że wolałabym jednak na medycynę ,a tak a propo to dlaczego teraz jest taka moda na medycynę u mnie w klasie aż 4 osoby się wybierają ,a na początku liceum nie przejawiały zainteresowania biologią tudzież chemią .Może mi to ktoś wytłumaczyć .PS.przepraszam bo troszeczkę spamuję
Po prostu któryś z tych trzech kierunków mnie zadowoli. Wiadomo, marzenia i ambicje na lekarski ale weterynaria i dentystyczny też są poniekąd ich spełnieniem.
Czemu ludzie chcą iść na medycynę? Pieniądze bardzo często decydują
1figa1

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: 1figa1 »

Uważam, że cztery miesiące to naprawdę sporo czasu. Myślę, że wszystko zależy po pierwsze od dotychczasowej wiedzy, a po drugie od naszego samozaparcia) Osobiście jestem zdania, że „chcieć to móc”. Studenci potrafią niekiedy w dzień opanować roczny materiał, więc nie ma rzeczy niemożliwych) Macie jakieś rady dotyczące tego, w jaki sposób właściwie wykorzystać ostatnie miesiące dzielące od matury? A może ktoś dopiero rozpoczyna naukę?:)
MissHouse
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2011, o 17:36

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: MissHouse »

Ja jestem w II liceum na humanie i wczoraj postanowiłam codziennie przysiąść nad biologią i chemią (po jednym, dwa tematy dziennie). Oprócz tego, zdawać będę WOS i języki obce, ale myślę, że dam radę.
Jeśli zdam podstawową matmę, to reszta będzie dla mnie pikuś!
Clover07
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2011, o 20:16

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Clover07 »

Chcesz zdawać rozszerzenia?
P. s współczuje matmy na maturze : (
Lucyfer
Posty: 636
Rejestracja: 8 sty 2012, o 15:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Lucyfer »

"wczoraj postanowiłam i usiadłaś już z raz?
Ja dla odmiany uważam że matma obowiązkowa jest bardzo dobrym pomysłem
dizel130989
Posty: 148
Rejestracja: 12 lut 2012, o 19:10

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: dizel130989 »

W 4 miesiace mozna wiele zdzialac tylko,ze juz nie ma tyle czasu

Ja dopiero od dzisiaj zaczynam sie uczyc biologii))Ale mysle ,ze dam rade)

Powodzenia dla wierzacych"]
Clover07
Posty: 38
Rejestracja: 26 lis 2011, o 20:16

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Clover07 »

Brzmi jak sesja
frejka
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2012, o 20:49

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: frejka »

Ja też od dzisiaj przysiadam do nauki da się wszystkiego nauczyć w dwa miesiące, ja przynajmniej wierzę w siebie to chyba najważniejsze - pozytywne nastawienie
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: keehl »

Ponad dwa miesiące, biologia i chemia to jakoś koło 14 i 15. Właściwie to chyba spokojnie można zaokrąglić do trzech. A że to są dwa przedmioty, logiczne jest że trzeba na nie przeznaczyć 2 miesiące, jeden na chemię i jeden na biologię. A skoro już ustaliłem, że w sumie to mam trzy, przez następne 30 dni mogę lajtowo oglądać seriale

Prokrastynacja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości