pomocy !!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
rebelde17
Posty: 1
Rejestracja: 29 lut 2012, o 20:54

pomocy !!

Post autor: rebelde17 »

witam ,chodze do 1 kl liceum na profilu lingwistyczno europejskim,ale bardzo chcę studiować medycynę .Chciałabym wiedzieć czy jeśli sama będe się uczyć biologii i chemi ,mam szanse zdać mature rozszerzoną? i z jakich książek najlepiej się do togo przygotować ?.Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: pomocy !!

Post autor: Stalowy »

Tak, można.

Polecam wyszukiwarkę, było przed Tobą już pierdyliard podobnych osób i pierdyliard tematów traktujących o tym. Tysiące postów, miliardy mądrości - wszystko na wyciągnięcie ręki - to nie boli.
Awatar użytkownika
pomaranczki
Posty: 254
Rejestracja: 11 lis 2011, o 15:14

Re: pomocy !!

Post autor: pomaranczki »

Nie lepiej przepisać się na biol-chem?:) Byłam w identycznej sytuacji, tyle, że musiałam jeszcze zmienić szkołę, bo w mojej nie było b-ch. Co prawda musiałam nadrobić pierwszy semestr ale to o wiele mniej wysiłku kosztuje niż nadrabianie całej chemii i biologii rozszerzonej samemu.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości