Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Cytologia, inaczej biologia komórki - nauka o budowie wewnętrznej i funkcji podstawowej jednostki budulcowej organizmów żywych jaką jest komórka.
jutinkaaa
Posty: 4
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 20:02

Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: jutinkaaa »

jak w temacie.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: wojtak »

Ala ma kota.
jutinkaaa
Posty: 4
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 20:02

Re: Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: jutinkaaa »

interesujące.
Awatar użytkownika
wojtak
Posty: 795
Rejestracja: 22 lis 2009, o 21:33

Re: Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: wojtak »

To może napisz o co Ci chodzi? Mamy Ci napisać referat na ten temat, książki polecić, opisać każdą organellę?
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: Bartek_DST »

wojtak, to pewnie referat zadany na lekcje ostatnio zauwazyłem wysyp kont tylko po to by uzyskac odpowiedź na zadanie jakieś,później już sie nikt nie odzywa.Już zadane.pl nie wystarcza.dobra a skoro o pracy domowej mowa to biore się za polski
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: zoo_ »

Bartek-DST, w tych pracach domowych czy referatach nie było by nic złego, gdyby nie fakt, że wystarczy odrobina chęci i energii, wzięcie książki do ręki i wypisanie. Jak nie książka to Internet. Takie informacje jak w tym temacie nie są wzięte z kosmosu i nie trzeba się wyjątkowo natrudzić.
Reakcja

Re: Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: Reakcja »

Justinka, mogłabyś się trochę sprecyzować?


To ma być jakaś krótka informacja, czy coś? A może napisz czego nie wiesz i ktoś Ci pomoże.

A póki co, i co do pytania: zapewne wiesz jak wygląda mitochondrium, jeśli nie - książka, google Ci pomogą. Potem zastanów się jaką funkcję pełni. A następnie sama dojdziesz o co chodzi, i czemu wygląda tak, a nie inaczej.

: D
jutinkaaa
Posty: 4
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 20:02

Re: Budowa organelli komórkowych w zależności od ich funkcji.

Post autor: jutinkaaa »

to ma być coś co można nazwać referatem. wydaje mi się że to musi być ciut bardziej zaawansowane niż informacje zawarte w książkach do biologii, necie (chyba że ja nie umiem szukać ciekawych stron) itp. znalazłam sobie moim zdaniem fajną książkę M.Zabel Histologia , ale tam znowóż mi się wydaje jest jakiś kosmos. a co do formy pomocy każda się przyda na pewno ) nie chce żeby mi ktoś to zadanko odpykał a ja wydrukuje i oddam - nie nie )

i jeszcze tak ps. ma ktoś może histologie zawistkowskiego ?

pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości