Egzamin wstępny

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
autotrof
Posty: 120
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 14:25

Egzamin wstępny

Post autor: autotrof »

Mam pytanie jak wygląda egzamin wstępny na uczelniach medycznych?Czy egzamin ten jest tylko z biologii i chemii,czy też z fizyki.(chodzi mi o poznań lub wrocław)
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: Egzamin wstępny

Post autor: Ficioryna »

Takie jakie są wymagane przedmioty Najlepiej sprawdź strone uczelni. Na 100% znajdziesz tam odpowiedź na ten temat.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Egzamin wstępny

Post autor: Stalowy »

Poznań: biol + chem
Wrocław: biol + chem + fiz. podstawowa
Awatar użytkownika
autotrof
Posty: 120
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 14:25

Re: Egzamin wstępny

Post autor: autotrof »

Stalowy, Bardzo dziękuje i cieszę się ,że są na tym forum tacy uczynni ludzie.
A jak jest w krakowie?
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Egzamin wstępny

Post autor: wedrowycz_ka »

biol, chem, fizyka rozszerzona.
Lithium
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:03

Re: Egzamin wstępny

Post autor: Lithium »

a ja mam takie pytanie
jeśli nie piszę w tym roku na maturze chemii i fizyki, a chcialabym np.napisać ją za rok, dwa to czy mogę przyjść na ten termin gdy są wstępne czy koniecznie muszę iść na maturę do mojej szkoly?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Egzamin wstępny

Post autor: lith »

Koniecznie na maturę, ale nie musisz do swojej szkoły.
Lithium
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2011, o 11:03

Re: Egzamin wstępny

Post autor: Lithium »

o to nie wiedziałam, czyli w takim razie mogę do jakiegokolwiek liceum innego i pójść do końca września żlożyć deklarację?
bo mnie ktoś zmylił właśnie i powiedział, że mogę przyjść na wstępny i tam napisać.ale dzięki za informację
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Egzamin wstępny

Post autor: keehl »

O ile twojej macierzystej szkoły nie zlikwidowali to raczej ciężko będzie ci napisać maturę w innym LO, nie zgadzają się na to raczej. Niestety, upierdliwi ludzie.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Egzamin wstępny

Post autor: lith »

U mnie z roku ludzie bez większych problemów pisali w miejscowych szkołach, a nie wracali (często kilkaset km) specjalnie do domu na jedną głupia maturę). Oczywiście tylko ci co wcześniej pomyśleli, poszli i się dogadali. Po pierwszym roku mało kto na coś takiego chyba wpadł (1 osobę znam) w tym chyba większość z poprawiających jakich kojarzę i mają dalej do domu.
keehl
Posty: 251
Rejestracja: 18 paź 2009, o 21:09

Re: Egzamin wstępny

Post autor: keehl »

No to nie wiem, znam jedną dziewczynę, która do szkoły chodziła do Katowic i chciała pisać we Wrocławiu, nie zgodzili się.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości