Fizjoterapia CM UJ

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Michch »

A nie boisz się, że jak będziesz się spotykał z osobami z lekarskiego, z których część na pewno będzie chirurgami, to twoje niespełnione marzenia podłamią twoją psychikę? Bo jeżeli to było twoje prawdziwe marzenie, to możesz czuć się trochę jak dziecko, które przez płot patrzy jak inne dzieci bawią się w disneylandzie.
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Michch pisze:A nie boisz się
Szczerze to nie, nie boję się. w sumie to nie wiem co mogę odpisać na taką wnikliwą analizę psychologiczną
Naranja
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2011, o 10:45

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Naranja »

frdk pisze: Też się zapatruję na CMUJ / AWF. Choć jak widzę, ze próg na UJ pod 80% dochodzi, to myślę, że jednak AWF jest bliższy realizacji. Zobaczymy )
Też myślałam, że na AWF łatwiej się dostać i słyszałam, że jest tam dużo przyjemniejsza atmosfera
Jednak mojej koleżance zabrakło kilka sekund na pływaniu by się dostać. Ten próg maturalny jest faktycznie niższy, ale liczą się również testy sprawnościowe
Awatar użytkownika
frdk
Posty: 37
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 11:40

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: frdk »

Naranja pisze:
frdk pisze: Też się zapatruję na CMUJ / AWF. Choć jak widzę, ze próg na UJ pod 80% dochodzi, to myślę, że jednak AWF jest bliższy realizacji. Zobaczymy )
Też myślałam, że na AWF łatwiej się dostać i słyszałam, że jest tam dużo przyjemniejsza atmosfera
Jednak mojej koleżance zabrakło kilka sekund na pływaniu by się dostać. Ten próg maturalny jest faktycznie niższy, ale liczą się również testy sprawnościowe
Testy trzeba tylko zaliczyć, nie ma już za nie punktacji. Dla kobiet limit czasowy z pływania to 1m10s /50m , bieg: 3m30s /800m
Wystarczy trochę potrenować : )
habiba
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 17:19

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: habiba »

Ja mam pytanie najlepiej do studentów fizjoterapii na UJ. Czy bardzo ciężko jest na zajęciach z WFu? Bardzo bym chciała studiować ten kierunek i oczywiście jestem świadoma, że wymaga on ruchu, ćwiczeń etc., ale czy wfiści nie wymagają czasem niemożliwego? Boję się, że wylecę ze studiów przez to:D
ArcadeFire
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 16:06

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: ArcadeFire »

DO bbastard: Ja też jestem mat-fiz i bioli uczę się na własną rękę. Zdaje też chemie ( myslałam o medycznym) ale juz nie mam złudzeń: trzeba mieć średnio po 80% w zwyż. Kraków piękne miasto i licze że może uda się dostać na fizjo na uj.
Czy ktoś może wie, czy ciężko jest na uj na fizjoterapii? Ktoś to porównał do medycyny ale chyba aż tak źle to nie może być? Czy są to stresujące studia?
-Shejd-
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 17:05

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: -Shejd- »

Siema wszystkim, potrzebuję pomocy, chciałbym iść na fizjoterapię na UJ, ale słyszałem, że akurat na UJ fizjoterapia piszczy, delikatnie mówiąc. Słyszeliście coś o tym? Czy jest to możliwe, żeby był jakiś lepszy wydział gdzie indziej?
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Cześć, jak tam nastroje przed maturą ? w sumie to już nie wiele nam zostało. u mnie jeszcze tylko genetyka do przerobienia i reszta w kółko powtarzanie, już nie mogę się doczekać aż będę po

ArcadeFire no to widzę że jesteś w podobnej sytuacji co ja, no oprócz chemii. Kto wie, może akurat w tym roku matura z chemii będzie łatwa(DLA CIEBIE ) i a nuż dostaniesz się na lekarski Co do ciężkości na Fizjo to z opinii znajomych studentów wnioskować można że nie jest zbyt kolorowo, ale w rezultacie po takim tekście dopowiadają że tak naprawdę jak jesteś zainteresowany tym czego się uczysz to już tak źle nie jest, to podtrzymuje mnie przy życiu

Napiszcie proszę czy macie jeszcze jakiś kierunek w zanadrzu, powiem szczerze że ostatnio szukałem jakiejś alternatywy, oczywiście na kierunek ten musi liczyć się Biologia i najlepiej tylko biologia Celuje oczywiście w Fizjoterapia, dalej Ratownictwo Medyczne, może Biologia i geologia, elektroradiologia, to wszystko na UJ. Myślałem jeszcze o PedagogicznymBiologia, może to by nie było takie głupie
pozdrawiam
Naranja
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2011, o 10:45

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Naranja »

bbastard, myślałam o biologii na UJ, biotechnologii na rolniczym, kiedyś też miałam straszną ochotę na psychologię, a o tej elektroradiologii mało co słyszałam w tym roku chyba kierunek otworzyli.
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Hej, cisza. wszyscy się przygotowują, nikt niema czasu żeby odpisać:) Rozumiem!
Dobra ja już mogę powiedzieć że jestem przygotowany, w końcu po 7 miesiącach ciężkiej pracy, przy zerowej znajomości biologii, próbne matury piszę średnio na 80%, więc jeśli nie zrobią jakiejś głupoty(pytania z kosmosu) to będzie dobrze Napiszę jeszcze w okolicy 14-stego jak mój nastrój tuż przed maturą, jak na razie BOMBA.
pozdrawiam, bartek
Awatar użytkownika
frdk
Posty: 37
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 11:40

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: frdk »

bbastard pisze:Hej, cisza. wszyscy się przygotowują, nikt niema czasu żeby odpisać:) Rozumiem!
Dobra ja już mogę powiedzieć że jestem przygotowany, w końcu po 7 miesiącach ciężkiej pracy, przy zerowej znajomości biologii, próbne matury piszę średnio na 80%, więc jeśli nie zrobią jakiejś głupoty(pytania z kosmosu) to będzie dobrze Napiszę jeszcze w okolicy 14-stego jak mój nastrój tuż przed maturą, jak na razie BOMBA.
pozdrawiam, bartek
u mnie można by powiedzieć tak samo : ) Ostatnie powtórki i Persona coby mi się nie nudziło ) choć szczerze przyznam, że bardzo bym chciała żeby już było po.
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: Haku »

No to powodzenia, życzu niedoszła studentka fizjoterapii na uj, a obecna na UM w poznaniu [
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Fizjoterapia CM UJ

Post autor: bbastard »

Haku, A ja wbrew wszystkiemu DZIĘKUJĘ
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości