Łączenie dwóch samic

Justyna24
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2012, o 10:54

Łączenie dwóch samic

Post autor: Justyna24 »

Witam. Mam pytanie odnośnie dwóch samiczek. Mam jedną szynszylkę która ma pół roku (jest szara). nie miała problemów w kontaktach z tata ani rodzeństwem którym się opiekowała, jej mama zmarła przy porodzie. Szynszylka jest kochana ale czasami mam wrażenie że brakuje jej towarzystwa. Widziałam ostatnio w sklepie zoologicznym równie śliczną szynszylkę też samiczkę która ma ok.8 miesięcy (jest czarna). Chciałabym się zorientować czy jest szansa na to by dwie samiczki się zaakceptowały? Proszę o pomoc osoby które miały taką sytuację. Jak najlepiej przeprowadzać proces łączenia i zaakceptowania się samiczek. czy może lepiej zrezygnować z tego? Czy kolor umaszczenia ma znaczenie? opcja żeby dokupić samca nie wchodzi w grę ponieważ jest wystarczająco dużo zwierzaków które czekają na dom. Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.
P.s. Na początku gdy szynszylka trafiła do mnie przez kilka nocy piszczała, minął miesiąc jak jest u mnie i od 2 nocy znowu zaczęła piszczeć. Czy to może być spowodowane tym że jest sama?
Justyna24
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2012, o 10:54

Re: Łączenie dwóch samic

Post autor: Justyna24 »

Szynszylki są razem, udało się. Polecam bo widok dwóch Szyszek tulkających się do siebie jest bezcenny.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości