KSIĄŻKI BUKAŁY

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
szkieley
Posty: 69
Rejestracja: 12 gru 2011, o 22:05

KSIĄŻKI BUKAŁY

Post autor: szkieley »

Z góry przepraszam za caps lock w tytule, ale chciałem zwrócić Waszą uwagę, ponieważ stoje przed wyborem pakietu zadan Bukały (podstawa + rozszerzenie ) 42 zł. Czy te zadania są takie same jak w książce Zbiór ćwiczen.
1.png
1.png (9.94 KiB) Przejrzano 4908 razy
2.png
2.png (33.35 KiB) Przejrzano 4908 razy
czy te zadania z tych dwóch książek powtarzająsię w pakiecie x10? Mianowicie w każdej książce p. Bukały są zadania pod tekstem co jakiś czas. To są te same, czy nowe?

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: KSIĄŻKI BUKALY - PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDŹ

Post autor: Bartek_DST »

To sa inne zadania bo tamte dwie książki nie są jej autorstwa i nie mogą być takie same polecam kupić tą Bukały ja ją posiadam i jestem z niej zadowolony.
szkieley
Posty: 69
Rejestracja: 12 gru 2011, o 22:05

Re: KSIĄŻKI BUKALY - PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDŹ

Post autor: szkieley »

No właśnie posiadałem ten pakiet zadań autorstwa Bukały (na pożyczenie), ale nie podoba mi się (
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: KSIĄŻKI BUKALY - PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDŹ

Post autor: Bartek_DST »

Tydzień po Tygodniu [tanie i dobre]
albo zbiór Witowskiego 1 i 2 tom
szkieley
Posty: 69
Rejestracja: 12 gru 2011, o 22:05

Re: KSIĄŻKI BUKALY - PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDŹ

Post autor: szkieley »

Tydzień po tygodniu mam
Matura zbiór zadań z Omegi mam autorstwa Iwony Żelazny.

Witowski 1 i2 miałem kupić, ale ponoć złe są Takze wezme te z Omegi całą serie walne 12 ksiązek 10 podr + 2 z zaadniami, przed maturą sie pewnie cos dokupi, chociaż i tak mam multum tego
Olciszka21
Posty: 77
Rejestracja: 10 mar 2012, o 11:43

Re: KSIĄŻKI BUKALY - PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDŹ

Post autor: Olciszka21 »

szkieley, nie zgadzam się z tobą. Zbiory Witowskiego mają oczywiście błędy, ale wszyscy moi nauczyciele polecają te książki. (Poza tym, zawierają wszystkie zadania maturalne !)
JA posiadam 1 tom Witowskiego (2 w planach), trening przed maturą ( wszystkie tomy poza genetyką, komórką, ewolucjonizmem i czymś jeszcze) + biologie zad maturalne park edukacji+biologia testy maturalne OPERON+ biologia vademecum OPERON. Jestem dopiero w pierwszej klasie.
Myślę, że żeby dobrze się przygotować należy uczyć się już teraz. Uważam, że ten zbiór BUKAŁY jest bardzo dobry.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości