Ile kierunków??

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Klik
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2007, o 21:27

Ile kierunków??

Post autor: Klik »

Hej, mam problem, nie wiem na ile kierunków moge złożyć papiery, czy na każdej uczelni po jednym czy na kazdej uczelni ile mi sie podoba? bardzo prosze o szybką odpowiedź( szczególnie interesuje mnie AM we wrocławiu)
Mateusz
Posty: 145
Rejestracja: 21 kwie 2007, o 12:50

Re: Ile kierunków??

Post autor: Mateusz »

Ogólnie ile chcesz. Jednak jeśli mówimy o AMach to mogą być pewne ograniczenia typu: składasz na lek. to nie możesz jednocześnie też na stome. Najlepiej sprawdzić na stronie konkretnej uczelni. Liczba uczelni jest nieograniczona. Jednak o ile się nie mylę na każdej jest opłata rekrutacyjna - 85 zł.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Ile kierunków??

Post autor: badger »

Masz racje. Szkoda ze ta oplata jest tak wysoka:/ Mnie bedzie stac na zlozenie papierow tylko na 2 uczelnie, a chcialbym przynajmniej na 3. Na kierunki na ktorych jest jeszcze egzamin wstepny np AWF oplata jest jeszcze wyzsza i wynosi sto kilkanascie zlotych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości