XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
magg-magg
Posty: 211
Rejestracja: 1 mar 2012, o 18:33

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: magg-magg »

bioman pisze:Czekam na poradnik Michalusa - Olimpiada biologiczna - Jak wygrać"
Kupię pierwsza .

Witam, widzę, że już po OB, dlatego gratuluję wszystkim. Naprawdę dużo wysiłku musieliście w to włożyć. Jak dużo trzeba się nauczyć , by tyle osiągnąć i ile czasu poświęcić ( wiem, że jak najwięcej )? Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję
Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

Stonechat, gratuluję, szkoda że tylko jedna osoba na tak liczną reprezentację lubelskiego
Michaluspospolitus, gratuluję szkoda tylko że nie udało nam się dłużej porozmawiać, mam nadzieję że kiedyś gdzieś się spotkamy
Awatar użytkownika
Stonechat
Posty: 110
Rejestracja: 7 lut 2007, o 18:38

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Stonechat »

Jane Doe pisze:Michaluspospolitus, no gratuluję, prześlij mi to zdjęcie, bo to jedyne moje zdjęcie z OB i naprawdę chciałabym je mieć
Chodzi o zdjęcie wykonane przez Michała, czy to przez moją mamę?

Z tym bagażem to faktycznie - trzeba mieć do tego predyspozycje Mam nadzieje, że bagaż jednak dotrze do ciebie cały i zdrowy.

Co do spotkania, to pomysł mi się podoba, tylko biorąc pod uwagę rozpiętość geograficzną to, niestety, może być trochę ciężko.

Fringilla, a ja w końcu chyba nie zamieniłam z Tobą ani słowa. Za to Madame le Docteur musiała znosić moje towarzystwo przez kilka godzin

Dobra, wracam do tego polskiego.

PS Kociara, fajnie, że przynajmniej te warsztaty były ciekawe, też bym chętnie na nie poszła.

PS2
maszynkadomiesa pisze:Nie ma to jak zostawić jedną grupę organizmów i akurat trafić na nią na ustnym. Glony będą mi się śnić po nocach, czuję to.
A to Ty byłeś tym pechowcem Raczej nie zazdroszczę pytania

PS3
kociara1993 pisze: szkoda że tylko jedna osoba na tak liczną reprezentację lubelskiego
No, Szkoda
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Jane Doe »

Stonechat, tak, ale nie wiedziałam, że to Twoja mama ^^

Bagaż dotrze, bo sama po niego pojadę do Wrocka, lubię jeździć a to mnie zmusi do czytania moich książek na pracę maturalną, zresztą nie ufam poczcie
Jakoś ja nigdy nie odczuwam odległości, mogę jechać wszędzie

Najlepsze pytanie olimpiady. to pytanie o zmienność długości penisów u pingwinów cesarskich. wtf?!
Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

Jane Doe pisze: Najlepsze pytanie olimpiady. to pytanie o zmienność długości penisów u pingwinów. wtf?!
Było takie pytanie
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Jane Doe »

no na ustnych jakiś typek dostał, ja bym zarzuciła regułę allena i bergmana, im zimniej tym krótszy i grubszy
Awatar użytkownika
kociara1993
Posty: 406
Rejestracja: 2 lip 2009, o 19:52

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: kociara1993 »

klg
Posty: 87
Rejestracja: 29 sty 2012, o 22:28

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: klg »

Gratuluję wszystkim. Mnie niestety nie udało się poznać tylu osób ile bym chciał poznać. Tylko Jane Doe jakoś złapałem, ale tyle atrakcji w czasie zawodów było, że w budynku pojawiałem się na chwilę - egzaminy i odczytania.
Madame le Docteur
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2012, o 15:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Madame le Docteur »

Stonechat pisze:Za to Madame le Docteur musiała znosić moje towarzystwo przez kilka godzin
Było mi bardzo miło:)

Michaluspospolitus gratulacje

Jane Doe, niestety nie miałyśmy okazji się spotkać

Trochę mi szkoda, bo nie liczyłam na laureata, ale zabrakło mi już tak mało trzeba brać się za chemię i fizykę

Najbardziej się dziwię, że chłopak, który po teście był 1, po ustnym spadł na 40 miejsce.
Awatar użytkownika
North
Posty: 193
Rejestracja: 3 paź 2009, o 10:16

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: North »

Gratuluję wszystkim laureatom i finalistom, a zwłaszcza Michalusowi! (finalistom też gratuluję, bo muszę sobie też pogratulowaćD)

Jane, miałaś farta, że koleś, który wziął twoją torbę, jest z mojego okręgu. Zdziwił się strasznie, jak mu powiedziałem, że chyba ma nieswój bagażD Szkoda, maszynka, że Ci się nie udało, trzymałem za Ciebie kciuki.

Ale co najważniejsze, mamy już wszyscy oficjalnie 100% z matury z biologii, a co poniektórzy także indeksy)
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Jane Doe »

Madame le Docteur, ale widziałaś mnie?

North, jutro Wrocek, a pojutrze Gdańsk. Polska Trip
maszynkadomiesa
Posty: 104
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 17:32

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: maszynkadomiesa »

Madame le Docteur pisze: Najbardziej się dziwię, że chłopak, który po teście był 1, po ustnym spadł na 40 miejsce.
Jak widać, ustny to loteria. (
North pisze:Szkoda, maszynka, że Ci się nie udało, trzymałem za Ciebie kciuki.
Zawsze mogę się pocieszyć publikacją w Biologii w szkole.
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: XLI Olimpiada Biologiczna (2011/2012) - etap centralny

Post autor: Jane Doe »

maszynkadomiesa, jakby nie wymyślali pytań typu: zmienność długości penisa u pingwina cesarskiego to może byłoby to bardziej fair

Zresztą poziom na jakim to wszystko stało był trochę żenujący. Kto to widział, żeby członkowie oficjalnej komisji sobie wchodzili, wychodzili i żarli ciastka?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości