punkty-medycyna

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
hellou
Posty: 35
Rejestracja: 4 maja 2012, o 09:43

punkty-medycyna

Post autor: hellou »

Witam. Mam pytanie, choć wiem, że wielu z Was wyda się ono dość infantylne. ] Mianowicie, czy sądzicie, że mając 254 pkt. z biologii , chemii (roz.) i fizyki (podst.) są szanse na dostanie się? Jestem na innym kierunku, wcześniej nie myślałam o medycynie, teraz już sama nie wiem Są tu progowi wyjadacze, którzy mogą ocenić moje szanse. Just please, nie odsyłajcie mnie do innych wątków, po porstu nie wiem czy jest sens się logować i płacić za rekrutację. I co polecacie-Warszawa, Wrocław, Katowice?
Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

[Link] punkty-medycyna

Post autor: Idan »

progi-2011-vt34172-270.htm

Tutaj masz wszystkie progi. Myślę, że mając 254 punkty potrafisz sama ocenić swoje szanse porównując je do zeszłorocznych progów, które wyniosły 245 z przypadku Warszawy i Wrocławia.

Z tych co wymieniłaś to nie polecam Katowic (prędzej Zabrze), bo mają złą opinię i podobno bardzo wrednych asystentów.
Wrocław i Warszawa są ok, zależy w którym mieście bardziej się odnajdziesz
hellou
Posty: 35
Rejestracja: 4 maja 2012, o 09:43

Re: punkty-medycyna

Post autor: hellou »

Dzięki za link!
Ciekawe czy Katowice naprawdę takie straszne Popytam w innych działach, już nie śmiecę.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości