Kilka list rekrutacyjnych. Problem!

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
onaszalona
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 10:33

Kilka list rekrutacyjnych. Problem!

Post autor: onaszalona »

Witam.
Mam pewien problem i pytanie. Wszyscy doskonale wiemy, ze na różnych kierunkach jest prezentowane kilka list rekrutacyjnych. Wyobraźmy sobie taką sytuację: składam podanie na lekarski, lekarsko-dentystyczny i farmację na dwie uczelnie: Wrocław i Lublin. Przy pierwszej liście rekrutacyjnej nie zakwalifikowałam się nigdzie, przy drugiej na jednej uczelni na farmację, ale zależy mi bardziej na lekarskim lub stomie jednak nie mam przecież pewności, czy na następnych listach będzie widniało moje nazwisko. Co więc robić ? Składać na tę farmację i później pluć sobie w brodę jeśli okaże się, że będę gdzieś na liście na pozostałe kierunki ? Czy może mogę później te dokumenty z farmacji odebrać i złożyć gdzieś indziej?
Co robić w takiej sytuacji, mieliście może podobny problem?
Bardzo proszę o pomoc!
OUI
Posty: 104
Rejestracja: 4 cze 2010, o 12:56

Re: Kilka list rekrutacyjnych. Problem!

Post autor: OUI »

moim zdaniem składaj. lepiej nie ryzykować, bo możesz zostać na lodzie. zresztą po co płaciłabyś za udział w rekrutacji na farmacje a potem po dostaniu nie złożyła na nią papierów.

zakładając, że złożyłaś papiery po dostaniu się na farmacje, dostałaś się na lek: idziesz tam, gdzie dostałaś się na farmacje, zabierasz papiery i składasz je szybko tam, gdzie dostałaś się na lek. nie ma przy tym żadnych problemów, tak wszyscy robią.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

[Link] Kilka list rekrutacyjnych. Problem!

Post autor: Batha »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości