Przecieki maturalne 2012

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

Ja mimo, że nie zdaję angielskiego, chodziłem na rozszerzenie. coż taka specyfika szkoły i catamis powiem Ci, że matury ustne to jedna z najprostszych rzeczy. Sam zdawałem na jakieś 80-90% a mam kumpla, który każdy robił na 100%. Nie starałem się, mi wystarczało to co mam, bo zdaję niemiecki, więc raczej polecę Ci poprostu parę przerobić i nie przejmować się angielskim. Choć to też zależy ile wcześniej powtarzałeś? U mnie ostatni miesiąc podzieliśmy- 4 godziny w tygodniu na ustną a 2 na pisemną.
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

Ale jak by ktoś znalazł biologię i chemię to nie pogardzę:)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: lith »

Heh, z polskim trafiłem , jednak z pustego lith naleje taki przekozak jestem
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

Lith jak Ty taki wspaniały Salomon wróżbita to jeszcze wyprorokuj nam brak botaniki na biologii:) no zoologii tez:P
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: ekim »

foxtrot, To z czego Ty chcesz pisać ? : D
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

Najlepiej ekologii:) i czlowieka. nie no a tak na serio to wole zoologie niż botanike:P mimo, że z botaniki sa bardzije schematyczne zadanka i tak w zasadzie jest mniej tego materialu tak objetosciowo a podrecznikach, ale:P

To co może byśmy tak tu jakiś hazardzik dla pelnoletnich rozpoczeli i zaczeli obstawiac kolejne zadanka?:)
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: lith »

foxtrot, oczywiście, że nie będzie braku botaniki. pewnie będzie jak zwykle. Czyli wszyscy będą liczyli na zwierzątka, bo ostatnio nie było, a i tak będą głównie chwasty.
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

lith no życie. chwasty chwaściorami właśnie robię zadanka z nich. i szczerze powiedziawszy nie mam już chęci. choć jak by tak może więcej człowieka można było. oooo skórę sobie powtórzę:)
szkieley
Posty: 69
Rejestracja: 12 gru 2011, o 22:05

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: szkieley »

ahhh patrzę, że wszyscy kochają botanikę! hahah, jutro robie dzień z roślinami, transport, budowa, cykle, hormony ) dzień pełen emocji i powtarzania : k*rwa co to jest? Modlę się o łatwy arkusz ale ja mam pecha do matur z biologii, więc przykro mi to mówić, ale jak i ja mam pecha, to wszyscy go macie D

Powodzenia w poniedziałek
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: Bartek_DST »

Ja poprosze o biologie dziekuje i smacznego
foxtrot
Posty: 103
Rejestracja: 22 sty 2012, o 18:37

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: foxtrot »

Pozostało mi życzyć WAM i sobie tak cichcem też tylko POWODZENIA JUTRO I WE WTOREK:) 3majcie się!
pomocy MATURAaa
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2012, o 11:32

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: pomocy MATURAaa »

POMOCY.

WITAM, PISAŁAM DZISIAJ maturę z biologi, poszła mi SUPER ale z braku czasu pisałam strasznie szybko ! i boje się że egzaminator nie rozczyta się pewnych zadań, co mam zrobić? pomocy można pisać jakieś podanie w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Leneah
Posty: 146
Rejestracja: 11 lip 2010, o 20:11

Re: Przecieki maturalne 2012

Post autor: Leneah »

no to egzaminator ma problem, a nie Ty chyba dosyć nietypowa sprawa, może zadzwoń do swojej cke?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości