Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Tajemnica
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 09:39

Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Tajemnica »

Poszukuje studentów z AMG(najlepiej z lekarskiego) ponieważ chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.To dla mnie bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Savok »

Ja studjuje/pracuje na AMG.

Jesli chcesz sie zapytac czy jest trudno", tak, jest trudno, tak, zdarzaja sie nieciekawe egzaminy i nie malo osob poprawia, szczegolnie 1 i 2 rok.
Tajemnica
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 09:39

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Tajemnica »

Jesteś na lekarskim czy na biotechnoligii(międzywydziałowych stuudiach UG i AMG)
Nie chciałam się zapytać czy jest trudno.Tylko jak ogólnie jest na tej uczelni? Bo zamierzam tam studiować.
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Savok »

Studjuje biotechnologie.

Na leku jest (jesli chodzi o wykladowcow) jest roznie. Pierwsze 2 lata sa malo przyjemne i sa typowena przetrwanie". Pozniej zaczyna sie robic z gorki, bo wiadomo ze wiekszosc przypadkowych studentow juz odpadla.
Na ciwczeniach jest bardzo roznie, zalezy na kogo trafisz, od typowego zamrodyzmu po prawie kolezenskie stosunki z prowadzacymi. Ale generalnie rygor jest duzy.
Tajemnica
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 09:39

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Tajemnica »

Rozumiem.Mało brakowało a studiowalibyśmy to samo. Wracając do AM.Rygor i poziom mnie nie przerażają.W sumie na każdej AM(UM) przez pierwsze dwa lata jest odsiew. A AMG to moja wymarzona uczelnia.
A jak jest między studentami? Tyle teraz się mówi o wyscigu szczurów.Jak z tym jest na AMG?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Savok »

Tajemnica pisze:A jak jest między studentami? Tyle teraz się mówi o wyscigu szczurów.Jak z tym jest na AMG?
Nie wiem, nie mam ze studentami leku nic wspolnego poza korytarzem do bufetu.

Ale jakos nie wyobrazam sobie posodu do wyscigu na kierunku lekarskim. Nie ma powod walki o miejsce na katedrze, bo nie ma pracy magisterskiej, wszyscy robia to samo i nie ma ograniczen w gore na nic. Rownie dobrze studenci moga miec na siebie wylane i nic to nie zmieni.
Tajemnica
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 09:39

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Tajemnica »

No w sumie masz racje.Aczkolwiek z tego co słyszałam od znajomych z innych AM to istnieje cos takiego jak wyścig szczurów.A o atmosferze na AMG słyszałam całkiem dobre opinie.W każdym razie tak czy inaczej i tak zamierzam tam studiować!
Meliana
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2007, o 21:54

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Meliana »

Savok, studiujesz biotechnologię i pracujesz na AMG? Możesz powiedzieć co tam robisz? Tak z ciekawości pytam
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Poszukiwani studenci z Gdańskiej AM

Post autor: Savok »

"pracuje powinno byc w cudzyslowiu. Jestem magistrantem na katedrze biotechnologii medycznej. Prowadze badania do swojej pracy magisterskiej. Jednak nie jesto slowo zupelnie z kosmosu biorac pod uwage spedzanie tam srednio 6-8h dziennie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości