Rekrutacja 2012

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MajaSł
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2012, o 09:58

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: MajaSł »

Tak tylko kwestia jest taka czy te punkty minimalne s? z sierpnia czy z lipca
Netta
Posty: 18
Rejestracja: 19 lip 2011, o 23:40

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: Netta »

Ten próg wynosz?cy 52 to nie wiem z kiedy jest, poniewa? moja kole?anka maj?c 53 si? nie dosta?a z tym, ?e w po?owie wrze?nia zabra?a dokumenty, wi?c mo?e jaki? nabór by? jeszcze pod koniec wrze?nia ewentualnie w pa?dzierniku, nie mam poj?cia. W ka?dym razie je?li w zesz?ym roku mia?o si? 55 pkt to wystarczy?o na wrze?niowe listy, 60 wchodzi?o ju? na pocz?tku
MajaSł
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2012, o 09:58

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: MajaSł »

ok dzi?ki wielkie ))
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: olciaaaa »

tak, ja ju? studiuj? farmacj? w Gda?sku. Mam 165 punktów. W tamtym roku si? dosta?am do Bydgoszczy ale zrezygnowa?am. Przez rok jednak zrozumia?am swój bd i mam nadziej?, ?e teraz mi si? uda
verq
Posty: 256
Rejestracja: 2 maja 2012, o 17:08

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: verq »

olci, a pami?tasz mo?e mniej wi?cej kiedy by?a lista rankingowa, z której si? dosta?a Mam tyle samo pkt i jestem ciekawa, kiedy mo?na si? w tym roku spodziewa? informacji o dostaniu si? (wiadomo, mo?e by? inaczej, jak progi pójd? w gór?).
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: olciaaaa »

hmmmm pod koniec sierpnia jakos tak
Awatar użytkownika
imagiine
Posty: 83
Rejestracja: 8 paź 2009, o 16:52

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: imagiine »

Witam! Zamierzam si? z Wami rekrutowa? do Bdg, te? wychodzi mi oko?o 165 pkt wi?c za du?ego wyboru nie mam. Oby progi nie wzros?y
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: olciaaaa »

ja to samo Chocia? licz? na 168 po poprawce
stokrotkaaa123
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2012, o 14:29

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: stokrotkaaa123 »

Musz? Cie pocieszy?, bo raczej si? dostaniesz na medycyn? z takim wynikiem. Progi w tym roku raczej nie wzrosn?, a nawet mog? o kilka punktów spa, gdy? tegoroczna matura z chemii by?a na serio trudna i na pewno wi?kszo maturzystów nie napisa?a jej rewelacyjnie.By?a o wiele gorsza ni? ta z zesz?ego roku.

Ja równie? marzy?am o medycynie przez ca?e liceum. Robi?am na serio bardzo du?o i si? nie obija?am jak niektórzy moi koledzy/kole?anki. Biologia biologi? nawet nie?le posz?o, przynajmniej mam takie wra?enie. Ale chemia to tragedia. W najlepszym przypadku b?d? mie? max 158 pkt i modl? si? ?eby chocia? gdzie? na farmacj? si? dosta?. Jak nie to pozostaje biol albo chem i wsparcie polskiego grona pedagogicznego P
Awatar użytkownika
asiula9222
Posty: 461
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 11:58

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: asiula9222 »

stokrotk123, My?l?, ?e spokojnie dostaniesz si? na farmacje.
stokrotkaaa123
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2012, o 14:29

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: stokrotkaaa123 »

Mam tak? nadzieje.Ale ju? sobie powiedzia?am ?e co ma by? to b?dzie. Jakie? przeznaczenie i tak czuwa nad cz?owiekiem

Wiem, ?e ten w?tek ju? by? ale co s?dzicie o kosmetologii? Wiele osób twierdzi, ?e to bez sensu kierunek bo potem i tak pracujesz jako zwyk kosmetyczka. Ale nie wiem czy to nie s? stereotypy. Czy po kosmetologi mo?na na przyk?ad zaj si? produkcj? kosmetyków- tak bardziej od strony chemicznej? Mówi? oczywi?cie o sko?czonych studiach mgr.
Awatar użytkownika
olciaaaa
Posty: 973
Rejestracja: 13 paź 2009, o 20:37

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: olciaaaa »

Moja przyjació?ka jest na kosmetologii i z tego co widz? naprawd? du?o si? uczy. Ma zamiar za?o?y? co? swojego i to ju? po licencjacie i w mi?dzy czasie robi? magistra. Ju? teraz na 1 roku zarabia swoje pieni?dze, ma par? sta?ych klientek na regulacj? brwi, doczepianie rz?s itd. Co do produkcji kosmetyków szczerze w to w?tpie. Piersze?stwo przy takiej pracy maj? raczej absolwenci farmacji lub chemii.
stokrotkaaa123
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2012, o 14:29

Re: Rekrutacja 2012

Post autor: stokrotkaaa123 »

W?a?nie s?ysza?am ?e na farmacji na WUMie jest pó?niej specjalizacja kosmetologia i o chyba jest ta kosmetologia bardziej produkcyjna. Istnieje chyba jeszcze specjalizacja po chemi - chemia kosmetyczna. My?la?am ?e po zwyk?ej kosmetologi tez bedzie mo?na to jako? rozwin, ale z tego co napisa?a? to ju? widze ?e to tylko upi?kszanie i dbeanie o urode klientek co oczywiscie jest potrzebne.
Dzi?ki za info
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości