Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

villemo pisze:Studiowałam dwa lata biotechnologię

polecasz studiowanie alternatywnego kierunku na zasadzie zapchaj rok? Bo zastanawiam się czy w razie niepowodzenia lepiej zostać w domu czy studiować
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: poprawa matury

Post autor: villemo »

Studiujesz medycynę, to rezygnujesz przede wszystkim z życia towarzyskiego, właściwie nie masz życia. Ludzie gdzieś wychodzą, spotykają się, wyjeżdżają, relaksują, a Ty ciągle się uczysz. Przygotuj się na to psychicznie, bo czasami aż człowieka rozrywa od środa, bo chciałby mieć choć odrobinę normalnego życia". To ogromne wyrzeczenie. Musisz zrezygnować praktycznie ze wszystkiego.
Dobra Kochani, ja uciekam, wracam do biochemii. Dzisiaj robię sobie luźniejszy wieczór- położę się spać najpóźniej o 2 A jutro od rana znowu, i tak do kolejnej nocy, i znowu, i od początku. heh. Do egzaminu.
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: poprawa matury

Post autor: szszk »

villemo, o ile udało Ci się poprawić maturę
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: poprawa matury

Post autor: Karolajn18 »

villemo, ja już teraz nie mam życia towarzyskiego (a raczej jest ono ograniczone do całkowitego minimum ), więc nie musiałabym z niczego rezygnować. Jestem typem samotnika lubiącego spędzać czas w domu, a najlepiej z jakąś książką
Owocnej nauki życzę
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

villemo pisze:Studiujesz medycynę, to rezygnujesz przede wszystkim z życia towarzyskiego, właściwie nie masz życia. Ludzie gdzieś wychodzą, spotykają się, wyjeżdżają, relaksują, a Ty ciągle się uczysz. Przygotuj się na to psychicznie, bo czasami aż człowieka rozrywa od środa, bo chciałby mieć choć odrobinę normalnego życia". To ogromne wyrzeczenie. Musisz zrezygnować praktycznie ze wszystkiego.
Dobra Kochani, ja uciekam, wracam do biochemii. Dzisiaj robię sobie luźniejszy wieczór- położę się spać najpóźniej o 2 A jutro od rana znowu, i tak do kolejnej nocy, i znowu, i od początku. heh. Do egzaminu.

chodziło mi o Twoje studiowanie biotechnologii:) Czy polecasz pójście na jakiś kierunek, żeby zabić czas? Czy żałujesz tych 2 lat biotech i wolałabyś zostać w domu? Wiesz pytam, bo nie wiem na co się mogę szykować
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: lith »

villemo, kurde, następna straszy
B, brak życia, nie ma czasu, zjeść, spać, na imprezę wyjść Rozumiem, że zaczyna być czuć sesję w powietrzu i powoli spina się robi, ale nie demonizuj

Albo ja do jakiegoś technikum lekarskiego trafiłem o.O
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

lith studiujesz teraz medycynę?
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: poprawa matury

Post autor: szszk »

lith, gdzie studiujesz ?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: lith »

tak. i jakoś nie odczuwam tego jako jakiegoś specjalnego wyrzeczenia, a życie towarzyskie przez większość roku ma się całkiem przyzwoicie. Tylko nie można dać się zwariować i podchodzić do wszystkiego ze zdrowym dystansem.





szszk, podpisane mam
<-
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

lith pisze:tak. i jakoś nie odczuwam tego jako jakiegoś specjalnego wyrzeczenia, a życie towarzyskie przez większość roku ma się całkiem przyzwoicie. Tylko nie można dać się zwariować i podchodzić do wszystkiego ze zdrowym dystansem.

Także pozwól się trochę przepytać:D
Dostałeś się za pierwszym razem? Gdzie studiujesz?


Oczywiście przepraszam za wścibskość, ale wiesz, ja tegoroczna maturzystka Muszę się dowiedzieć co nieco:D
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: poprawa matury

Post autor: szszk »

lith, coś mam chyba źle ustawione bo w stopce ( o ile się to tak nazywa ) widzę tylko, trzy tańczące panie
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: lith »

w gdańsku, za 1, teraz jestem na IIr., babcia zdrowa

szszk, w lokalizacji na lewo
Ostatnio zmieniony 22 maja 2012, o 22:29 przez lith, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

szszk pisze:lith, coś mam chyba źle ustawione bo w stopce ( o ile się to tak nazywa ) widzę tylko, trzy tańczące panie

trza wejść w profil
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości