Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: poprawa matury

Post autor: szszk »

hahaha ok teraz zauważyłam
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: poprawa matury

Post autor: szszk »

nawet nie, bo w lokalizacji pisze GUMisiowo
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

lith pisze:w gdańsku, za 1, teraz jestem na IIr., babcia zdrowa

ee to nie ma o co już pytać. Wiesz, gdybyś dostał się za którymś razem mogłabym zapytać co robiłeś podczas przerwy i takie tam pierdoły, także ten Dzięki za odp
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: poprawa matury

Post autor: Karolajn18 »

lith, nie wierzę, jesteś chyba jedną z nielicznych osób, które dostały się za pierwszym razem!
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

szszk pisze:nawet nie, bo w lokalizacji pisze GUMisiowo

nie wpadłam na to
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

Karolajn18 pisze:lith, nie wierzę, jesteś chyba jedną z nielicznych osób, które dostały się za pierwszym razem!

bez przesady.!
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: lith »

u mnie na roku ok 2/3 na oko (moja mongolska statystyka, mało dokładna ) dostało się za 1, reszta z większymi lub mniejszymi opóźnieniami
pieczara07
Posty: 432
Rejestracja: 29 cze 2011, o 23:53

Re: poprawa matury

Post autor: pieczara07 »

Na farmacji też zwiększyła się liczba miejsc, czy tylko na medycynie?
seelaaf
Posty: 892
Rejestracja: 16 lip 2011, o 20:25

Re: poprawa matury

Post autor: seelaaf »

pieczara07 pisze:Na farmacji też zwiększyła się liczba miejsc, czy tylko na medycynie?

podbijam!
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: poprawa matury

Post autor: lith »

.a i jakby co nie napisałem, że jest łatwo. bo nie jest No ale nikt normalny całych dni na nauce nie spędza, bo to by człowiek pierdolca dostał po semestrze. Większość najzwyczajniej w świecie wiecznie coś nadrabia, wiecznie ma zaległości, wiecznie od jutra zaczyna ostro się uczyć. Czasami się wszystko zalicza, czasami trzeba się namęczyć, żeby coś przeskoczyć (oczywiście trzeba to odpowiednio uczcić wtedy), czasami wszystko idzie do dupy mimo, że się człowiek stara. Ale jak za mocno się nie przejmuje to jest przyjemnie (w miarę możliwości oczywiście ).
szszk
Posty: 215
Rejestracja: 8 wrz 2011, o 22:58

Re: poprawa matury

Post autor: szszk »

searleaf pisze:
pieczara07 pisze:Na farmacji też zwiększyła się liczba miejsc, czy tylko na medycynie?

podbijam!

widziałam gdzies w sieci takie rozporządzenie, były wypisane wszystkie te medyczne kierunki od lekarskiego po kosmetologie ale nie zwróciłam uwagi na farmę a teraz jakoś tego nie mogę znaleźć
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: poprawa matury

Post autor: villemo »

lith, uwielbiam Cię za Twój avatar Beelbuś rulezzzz :D
villemo
Posty: 81
Rejestracja: 24 lip 2010, o 13:12

Re: poprawa matury

Post autor: villemo »

essayma pisze:
lith pisze:w gdańsku, za 1, teraz jestem na IIr., babcia zdrowa

ee to nie ma o co już pytać. Wiesz, gdybyś dostał się za którymś razem mogłabym zapytać co robiłeś podczas przerwy i takie tam pierdoły, także ten Dzięki za odp
Ja nie żałuję dwóch lat na biotechu :) Poszłam na studia, bo znam siebie-tzn. sama w domu bym się nie zmobilizowała. Studia mnie nauczyły jak sobie radzić na uczelni, jak zorganizować czas:) To mi bardzo pomogło Teraz na leku mam stypendium rektora dla najlepszych studentów, a szczerze mówiąc zależało mi tylko na przetrwaniu- samo wyszło
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości