POMOCY! lek i lekdont aplikacja na raz

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
potas5731833
Posty: 19
Rejestracja: 19 kwie 2010, o 19:35

POMOCY! lek i lekdont aplikacja na raz

Post autor: potas5731833 »

Czesc nie wiem czy taki tematjuzjest, alemam pytanie. Chcialbym aplikowac na lekarsko-dentystyczny i lekarski nakatowice, gdansk i poznan. Tu jednak jest pewna przeszkoda bo slyszalem ze w niektorych uczelniach nie mozna naraz aplikowac na te kierunki i nigdzie nie moge sie doczytac co do zasad rekrutacji czy na te uczelnie moge skaldac na obydwa na raz. Pewnie oplaty rekrutacyjnej by mi nie zwrocili w razie gdybym nie mogl wiec chcialbym sie was o to zapytac licze na rzetelna odpowiedz
lubluju
Posty: 14
Rejestracja: 21 maja 2012, o 15:14

Re: POMOCY! lek i lekdont aplikacja na raz

Post autor: lubluju »

Mozesz składać zarówno na lek i lek-dent, z tym, że do każdego obowiązuje osobna opłata rekrutacyjna
Awatar użytkownika
potas5731833
Posty: 19
Rejestracja: 19 kwie 2010, o 19:35

Re: POMOCY! lek i lekdont aplikacja na raz

Post autor: potas5731833 »

oo dziekuje w takim razie- nie bylem pewny a te sterty plikow na stronach nie pomagaja jeszcze raz dzieki
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: POMOCY! lek i lekdont aplikacja na raz

Post autor: godziasia »

wydaje mi się, że na WUMie jest takie ograniczenie (co prawda powinien to jakiś WUMowicz potwierdzić:)), co do innych uczelni to nie wiem.
A jeszcze co do WUMu to może było, ale to znieśli, nie orientuję się do końca.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości