FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ciasteczkowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 19:07

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: ciasteczkowy »

Zwolniona jestem dlatego, ze mam klase Mistrzowska. Do matury sie szykuje powoli, hehe w poniedzialek wszystko sie okaze. Powodzenia wszystkim
megi01
Posty: 85
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 00:06

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: megi01 »

I jak biologia człowieczki? Mi nie poszła zbyt dobrze.
swim
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2012, o 09:26

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: swim »

Kiepsko, około 60% z rozszerzonej Raczej wątpię, żebym się dostała, skoro przeważnie w tamtych latach minimum było 70%. A Tobie jak poszło?
megi01
Posty: 85
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 00:06

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: megi01 »

Mi też tak właśnie 60% albo gorzej. Trochę trudna ta matura była, mało co z tego co się przez 3 lata uczyłam w szkole mi ie przydało. Z drugiej strony jak wszystkim co na fizjo na AWF Kraków chcą iść też nie za dobrze poszło, to może mamy jakieś szanse.
Sama teraz nie wiem co robić, czy się przygotowywać do sprawnościowych, czy nie.

p.s. na poprzedniej stronie Buniek napisał, że w tamtym roku lista się zamknęła na wyniku 50% :O Może w tym roku też tak będzie
swim
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2012, o 09:26

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: swim »

Oby a jak nie, to się spróbuje za rok. Chociaż mamy o tyle lepiej, że mamy rozszerzoną, a może inni zdawali podstawę, bo chyba można od tego roku. A co do sprawnościowych to muszę bieganie poćwiczyć, bo już nie ta kondycja co kiedyś hah
megi01
Posty: 85
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 00:06

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: megi01 »

Dokładnie, to, że można podstawową to też plus Mam tez takie przeczucie, że w tym roku mniej osób idzie na fizjoterapie. A jak już to na jakieś akademie medyczne, poza tym wszyscy są zachwyceni uj-tem, że prestiż. Obyśmy sie dostały swim Ja się właśnie zastanawiam, czy jak się nie dostanę to iść gdzie indziej, np. do Katowic na ŚUM bo tam łatwo się nawet dostać, czy poczekac rok. No ale mam nadzieję, że się dostanę.
Ja za to pływania się boję. Nie umiem skakać na głowke ani nawracać, wiec nie zbyt wyrabiam się w czasie
swim
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2012, o 09:26

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: swim »

Ja jak się teraz nie dostanę, to raczej będę próbować za rok. A co do pływania, to wystarczy, że będziesz chodziła dwa razy w tygodniu na basen i powinnaś zaliczyć bez problemu . A orientujesz się może, czy na egzaminy sprawnościowe idą wszyscy, którzy złożyli papiery, czy też już z konkretnym wynikiem z teorii i jeśli się zaliczy, to jest pewne, że się dostałam?
megi01
Posty: 85
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 00:06

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: megi01 »

To dobrze
Na egzamin sprawnościowy idą wszyscy, którzy mieli z matury powyżej 35%. Przynajmniej w poprzednich latach tak było. Chyba najpierw jest pływanie a poźniej po kilku godzinach bieganie. Z tym, że jak sie nie zaliczy biegu to się nie bierze udziału w dalszej rekrutacji. No i na szczęście jest tylko na zaliczenie sprawnościówka. Trochę ludzi tam też odpada, miejmy nadzieję, że to nie będziemy my . No i po zaliczonych testach dzien później jest juz lista.
ciasteczkowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 19:07

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: ciasteczkowy »

Moja matura tez poszla sie walic. A pytanie o dziobaka rozwalilo mi system konkretnie no ale coz, miejmy nadzieje, ze wiecej ludzi zmieni zdanie i pojda na UJ albo na inne medyczne uczelnie.
Sprawnosciowek nie ma sie co bac. Limity i tak nie sa tragiczne, tak mi sie wydaje

Damy rade !
mloda7593
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2012, o 14:54

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: mloda7593 »

heej )
kto w tym roku wybiera sie na Fizjoterapiee do Krakowa, Rzeszowa bądz Wrocławia ? )))
megi01
Posty: 85
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 00:06

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: megi01 »

My, jak widać Gdzie konkretnie się wybierasz?
swim
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2012, o 09:26

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: swim »

no jak widać to aż 3 osoby do Krakowa ja się wybieram, ale czy się dostanę, to już inna sprawa
Haana92
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2012, o 09:33

Re: FIZJOTERAPIA AWF Kraków

Post autor: Haana92 »

Witaam I ja również mam zamiar podjąć się studiów na AWFie krakowskim - fizjoterapia.

Z tego co przeczytałam na stronie oficjalnej Akademii to można podchodzić z matura podstawową z biologi w tym roku.

Sprawnościówkami też trochę sie martwię bo ja cwiczenia będę dopiero zaczynać, szczególnie z pływania.

Miejsc jest 150 , może warto spróbować?

Pozdraawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości