Położnictwo rekrutacja 2011

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
zielonooka
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2011, o 22:05

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: zielonooka »

Hej! Wie ktoś może, kiedy jest inauguracja na ŚUM? Nie mogłam znaleźć żadnych informacji na stronie /
Patsss
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2011, o 23:01

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: Patsss »

Dziewczyny z Wrocławia, może założymy sobie na Facebooku jakąś grupę czy coś i tam się zorganizujemy jakoś? Potem na studiach się przyda też, jakieś notatki czy coś Co Wy na to?
p4czula
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2011, o 19:42

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: p4czula »

zakładaj patss bo ja troche nie ogarniam
Hawi
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2011, o 10:47

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: Hawi »

Witajcie. Jestem obecnie w klasie maturalnej. Wybieram się na położnictwo do Katowic lub Lublina. Czy na ŚUM mogę zdawać wyłącznie biologię? Nie mogę nigdzie odszukać wymogów, jedynie przelicznik puktowe. W Lublinie wiem, że liczą się dwa przedmioty spośrod kilku podanych, jednak bliżej mi do Katowic. Będę wdzięczna za odpowiedź:)

rusalka
Posty: 73
Rejestracja: 16 lip 2011, o 12:02

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: rusalka »

Tak, do Katowic liczy się tylko biologia Na dodatek w zupełności wystarczy poziom podstawowy Aczkolwiek wiadomo, rozszerzenie jest zawsze pewniejsze
malwina882
Posty: 1
Rejestracja: 4 sty 2012, o 12:05

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: malwina882 »

smoling wysłałam do ciebie email ale nie dotarłjak mogę się z tobą skontaktować? Jestem w podobnej sytuacji-tzn. mam męża, dzieci i chce studiować położnictwo w Szczecinie.Podaję mój email-proszę odezwij się. [at].pl
smoling
Posty: 27
Rejestracja: 11 lut 2011, o 11:07

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: smoling »

Hej jak coś to ja będę tu zaglądać, także pytaj śmiało, odrazu powiem, że jest to kierunek czasochłonny i bardzo dużo nauki. Mi się osobiście niezmiernie podoba i jestem zadowolona. W zeszłym roku to były moje marzenia . so dream come true
smoling
Posty: 27
Rejestracja: 11 lut 2011, o 11:07

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: smoling »

Zapomniałam powiedzieć, że w pierwszym semestrze w Szczecinie bardzo cisną z biochemii, życie od biochemi do biochemi, a w poniedziałki plan taki że od 8 do 22 bez długiej przerwy, także plan zawalony cały. Co do egzaminów to wszystkie się stresujemy sesją letnią myśląc o fizjologii i anatomii oraz higienie. Pozdrawiam S.
ana0806
Posty: 2
Rejestracja: 7 cze 2012, o 09:18

Re: Położnictwo rekrutacja 2011

Post autor: ana0806 »

a ja pierwszy raz na tym forum:) Mam 23 lata , licencjat z chemii , ale zawsze jakoś ciągnęło mnie do kierunków medycznych. Cały czas myślę na co by tutaj się wybrać , bo czuje ,że chemia to nie to co chce robić w życiu. Myślałam ,żeby to powiązać z biotechnologią ,ale jak pomyślę o 8h w laboratorium to mnie szlak trafia. Stąd pomysł,żeby iść na pielęgniarstwo lub położnictwo. Gdyby brać pod uwagę zawód który będzie mi więcej radości i satysfakcji sprawiał to położnictwo. Niestety cały czas myślę o tym,że już 4 lata stracone i nie mogę sobie pozwolić na wybór kierunku po którym nie będzie pracy. Po pielęgniarstwie są większe możliwości zatrudnienia problem w tym,że mam dyskopatię i nie wiem czy nie będzie mi to uniemożliwiało nauki na tych studiach a później pracy. Może któraś z osób tu wypowiadających się ze chce coś doradzić? będę wdzięczna za każdą wypowiedź:)


Zgłoś ten post
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości