Fizjoterapia czy inżynieria biomedyczna??

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
aniag61
Posty: 36
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 14:49

Fizjoterapia czy inżynieria biomedyczna??

Post autor: aniag61 »

W tym roku muszę wybrać kierunek który będę studiować. bardziej jestem za fizjoterapią bo w tym się jakoś lepiej czuje, ale znów po inżynierii biomedycznej podobnież lepsze perspektywy odnośnie pracy.
Co sądzicie o tych 2 kierunkach Może jacyś absolwenci się wypowiedzą jak z pracą po inżynierii a jak po fizjio
Samii
Posty: 9
Rejestracja: 27 lip 2010, o 12:41

Re: Fizjoterapia czy inżynieria biomedyczna??

Post autor: Samii »

Witam

Jeśli chodzi o inżynierie biomedyczną to nie znam żadnego absolwenta tego kierunku, więc nie będe się wypowiadać. Natomiast co do fizjoterapii to mój TŻ jest na 3 roku i kierunek jest bardzo ciekawy, dużo zajęc terenowych: szpitale, kliniki itd. Przedmioty interesujące, zajęcia grupowe, ogólnie 75% zajęc praktycznych. Jeżeli ktoś lubi prace z ludźmi i chce im pomagać to ten kierunek jest bardzo dobry. Po tych studiach posiada się zawód na który jest zapotrzebowanie i jest przyszłościowy. Jeżeli ktoś zna język to bez problemu znajdzie prace za granicą. Można otworzyć własny interes (gabinet masażu, terapii manualnej, chiropraktyki itd) oraz nawet otworzyć własną klinikę rehabilitacji. W szpitalach, przychodniach, klinikach, hospicjach itd potrzebują absolwentów tego kierunku. Mój chłopak studiuje na WSEiT i poleca tą szkołe (ta szkoła otworzyła jako pierwsza z prywatnych studia magisterskie). Ogólnie jest z wyboru studiów bardzo zadowolny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości