progi na niestacjonarne lek-stom

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
dent
Posty: 134
Rejestracja: 13 mar 2010, o 21:41

progi na niestacjonarne lek-stom

Post autor: dent »

witam

proszę wszystkich zorientowanych o wypisywanie progów na niestacjonarną stomatologię (najlepiej rok ubiegły )
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

pozdrawiam
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: progi na niestacjonarne lek-stom

Post autor: Biochejter »

Masz od razu wszystkie, moja uczelnia zrobiła opracowanie
dent
Posty: 134
Rejestracja: 13 mar 2010, o 21:41

Re: progi na niestacjonarne lek-stom

Post autor: dent »

dzieki za odp


a jak to jest na stomie ze studentami niestacjonarnymi? Czy sa jakos gorzej traktowani (czy to przez profesorow czy studentów?)
No i jak to jest też wśród studentów? Czy wiekszość to są ludzie mający rodziców stomatologów, i czy są wyscigi szurów na kierunku?
anecia87
Posty: 79
Rejestracja: 10 cze 2011, o 15:04

Re: progi na niestacjonarne lek-stom

Post autor: anecia87 »

gdzie są najtańsze niestacjonarne lek dent?
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: progi na niestacjonarne lek-stom

Post autor: SilentShout »

Najtańsze chyba są umb i gumed chyba, ale musisz sprawdzić (był chyba taki temat), bo ja się nie orientuje w tym.

Studenci niestacjonarni NIE są gorzej traktowani, przynajmniej z tego co ja obserwuje (najlepiej byłoby się ich spytać). Zresztą dopóki nie pokażesz komuś indeksu, albo się nie przyznasz, to nie będzie wiedział, że jesteś na niestacjo. No chyba, że będziesz miała gadatliwego starostę.
Wyścigu szczurów też nie zauważyłam, ale po I roku ciężko cokolwiek na ten temat powiedzieć.
Wielu studentów (jeśli nie większość) ma w rodzinie stomatologów lub lekarzy, ale w ogóle jakie to ma znaczenie, jak chcesz być dentystą, to idziesz na te studia i masz gdzieś ewentualny wyścig szczurów czy też zawód rodziców
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości