Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Raul7
Posty: 57
Rejestracja: 8 cze 2011, o 15:24

Re: poprawa matury

Post autor: Raul7 »

77% bio i 82% chemia. Ta Bio trochę mnie podłamała, bo zawsze miałem lepsze wyniki z niej, a tu pewni jakiś terminator sprawdzał (dziękuję ci!). Szkoda, bo powinny być bezpłatne, a tak to są niestacjonarny lek. Mam nadzieję, że Poznań albo Bydgoszcz jak coś. Trzeba się jeszcze dowiedzieć jak w tych miastach można przepisywać się z niestacjo na stacjonarne. Małe szanse, ale zawsze można spróbować.
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: sia »

Do Bydzi się na niestacjo nie dostanę.Kurcze nie no to poprawiam,tylko błagam,żebym dostała się na tą farmacje do Bydgoszczy
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: poprawa matury

Post autor: choinka_91 »

sia, zalezy co chcesz wiedziec?Tylko wiesz bedzie Ci bardzo trudno ogarnać mature i nauke na studiach,wiem to po moich koleżankach.I to nie znaczy ze skoro im sie nie udalo to i Tobie ma sie nie udac, broń Boże Ci nie umniejszam!Chodzi o to ze w maju na Sum jest sajgon i czasowo sie człowiek nie wyrabia.
Ale sprobowac warto!Najwazniejsze to rozplanwac sobie dobrze czas, moze nawet powtarzac na spokojnie do matur w wakacje.Nie zobowiązująco lecz po troche.Zawsze cos zostanie Ci w głowie:)
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Re: poprawa matury

Post autor: plecha »

Biologia - 75, chemia - 88, z biologii za cholerę nie spodziewałem się, że będzie aż tyle niżej niż sobie wyliczylem. Analizujac w miare dokladnie wyszlo mi 87, wiec 12 mniej to jednak sporo, no ale coz. Wie ktos jak kto jest z ogladaniem prac? Jak tam sie umowic (oke warszawa), czy jest sens w ogole?
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

87% chemia
85% biologia
88% matma
82% fizyka

nie wierzę

jestem zszokowana fizyką, liczyłam max 70%!

mam nadzieję na Warszawę
Awatar użytkownika
claranova
Posty: 773
Rejestracja: 6 sty 2011, o 10:21

Re: poprawa matury

Post autor: claranova »

gratuluje kochani wysokich wyników, ja się nie będę chwalić, bo naprawdę nie mam czym (i niech ktos mi powie, że nie mam pecha w życiu ^^) moje przypuszczenia się sprawdziły. jeszcze raz gratuluję
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: poprawa matury

Post autor: norbi92 »

Kto wybiera się na lekarski do Katowic
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: sia »

Ja już studiowałam i poprawiałam.Jestem na chemii.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: poprawa matury

Post autor: arapaima »

essayma Być może się spotkamy

A tak w ogóle mnóstwo osób ma akurat wynik 82 z fizyki hahaD
Awatar użytkownika
revs092
Posty: 338
Rejestracja: 17 lip 2009, o 22:52

Re: poprawa matury

Post autor: revs092 »

sia, Chcąc poprawiać maturę będąc na niestacjonarnych będziesz musiała szanować swój czas jak nigdy. To nie prawda, że jest to zadanie nie do wykonania, po prostu trzeba się dobrze zorganizować i poświęcić cały ten rok wyłącznie na naukę. Mi się udało z bardzo dobrym skutkiem, bo prócz tego, że wyniki matur znacznie mi wzrosły to oceny na studiach również mam zadowalające.
Poza tym nigdy nie zdarzyło mi się zarwać nocy, a i wyjść na piwo jakoś dałem rade
sia
Posty: 758
Rejestracja: 23 lut 2009, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: sia »

Ale byłeś na niestacjo na lekarskim i udało ci się przenieść tak? W sensie,dziś zobaczyłes na świadectwie,że się dostaniesz?
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: poprawa matury

Post autor: arapaima »

Mi też się udało poprawić maturę studiując ( co prawda farmacje, ale to porównywalna trudność do leku na 1 roku), więc da się.
Choć bywało to cholernie męczące nie powiem. Oceny mam w sumie słabe dosyć na studiach, ale u mnie to normalka D
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, o 13:20 przez arapaima, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
essayma
Posty: 491
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 18:39

Re: poprawa matury

Post autor: essayma »

arapaima, obyy nieważne z której listy się dostanę, z którejś na pewno wiem nie jestem skromna, ale jestem przeszczęśliwa. Z każdego przedmiotu wyliczyłam sobie mniej punktów. No oprócz matmy:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości