co wybrać? Orły pomóżcie:)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
perversace
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2012, o 19:28

co wybrać? Orły pomóżcie:)

Post autor: perversace »

Witam wszystkim forumowiczów! Z góry gratuluję tak wysokich wyników z tegorocznej matury. Obserwowałam forum od pewnego czasu ale nie znając swoich wyników bałam się dołączyć do rozmowy. Mam problem z wyborem uczelni dla siebie ( BR:75. CHR:63, FR:30). Maturę z tych przedmiotów zdawalam teraz po raz pierwszy a jestem maturzystką 2006, przygotowywalam sie do niej przez ostani rok w domu+korepetycje i nie nastawiałam się na wyższy wynik niż ten, który osiągnęłam. Celem moim była stomatologia w szczecinie (niestacjo) lecz tam próg był 170 a ja mam 168, choć wszyscy piszą ze spadnie ale to nigdy nie wiadomo. Myślę też o farmacji (niestacjo) w Gdańsku gdzie próg wynosi jedyne 100, no i moja ostatnia opcja jest dzienna weterynaria w Lublinie badz Olsztynie. I tutaj zwracam sie do was z pytaniem co o tym myslicie Wiem ze kierunki są bardzo odmienne, serce chce na weterynarie lecz perspektywa pracy i zarobków przemawia za farmą. Dodam, że jestem z pomorza i wolałabym gdzies bliżej domu No i pytanie jeszcze jedno, jesli dostanę się na farmę badz wetę to muszę tam papiery złożyć i jakbym się jednak dostała na stomę to wtedy mogę je spokojnie odebrać, tak?:) Przepraszam jeśli piszę nieskładniowo, od rana mam tka banię)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości