do matury w 4 miesiące

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: cricoid »

Jesli chodzi o studia to medycyna w Warszawie pod wzgledem ludzi jest chyba najgorsza z tego co wiem. Wszyscy rywalizuja i traktuja Cie jak konkurenta. Krakow nie jest zły a ja mysle o Białymstoku a jak nie wyjdzie to warszawa weta.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: cricoid »

Zyjecie? Jak wam poszło?
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: lith »

Znowu ja o Wawce raczej dobre opinie słyszałem jeżeli o to chodzi. Ale znam pojedyncze osoby
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: arapaima »

Opiniami nie ma co się kierować za bardzo. Ja sama studiuje w Warszawie i mi tam się podoba. Co prawda studiuje farmacje, ale mam też paru znajomych z lekarskiego . Rożne rzeczy slyszałam przed studiami, ale rzeczywistośc okazała się duzo przyjemniejsza przynajmniej na razie
Konkurencji jako tako nie widzę za bardzo, jedyne co to co jakis czas ktoś usuwa nam z maila roku potrzebne rzeczy? Na szczescie z takimi pojedynczymi osobnikami staram się nie utrzymywać kontaktów(choć w tym wypadku nie wiem kto to)
Jedyne co stwierdzam, że najwiecej ludzi dziwnych to wlasnie ludzie z z uniwersytetów medycznych )

A matura jak poszła tak poszła, wyniki 29?
Redia
Posty: 351
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:13

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Redia »

hej, no przyznam szczerze że nie doczytałam do konca wątku ale moje pytanie brzmi : na poziomie podstawowym czy rozszerzonym? wnioskując po planach psychologicznych na rozszerzonym . i mówię stanowcze NIE ! biologia to ogrom materiału, słownictwa, kojarzenia przyczyn i skutków i bawi mnie jeśli obecni studenci piszą"pewnie, nie jest tak źle prawda jest taka że nie dość iż trzeba opanować materiał to w dodatku nauczyć się sprzedać posiadaną wiedzę tak aby trafić w klucz co zajmuje - możesz wierzyć lub nie- dużo czasu, więc Drodzy Studenci : wy już jesteście po maturach i tą sztukę opanowaliście i dziwię sie że nie potraficie obiektywnie ocenić sytuacji , na prawdę dla kogoś kto wie trochę więcej niż wiedza gimnazjalna to będzie bardzo bardzo trudne. niemniej jednak jestem zdania że do odważnych świat należy i trzeba próbować. zachęcam lecz łatwo nie będzie
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: cricoid »

No i co że są po maturach? Równie dobrze ty mozesz sobie dzis mature napisac i bedziesz w takiej samej sytuacji. Przeciez im nikt tych matur nie pokazuje i nie wiedza o czesci swoich bledów. Biologia jest ogromem materiału, ale matura tego ogromu nie wymaga. Bardziej skupia sie na ogólnikach i ich wykorzystaniu niz na szczegółach ( w tym roku jedyne szczegolowe pytanie to z oddychania było) A zasad klucza tez mozna sie nauczyc. Szczegolnie jesli ma sie nauczycieli egzaminatorow lub jeszcze lepiej weryfikatorów lub tych co układaja klucze. Chemie od podstaw w 2 miesiace bez problemu mozna ogarnac ( na poziomie rozszerzonym)
Redia
Posty: 351
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:13

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: Redia »

Invisible 1 - wake up !
Awatar użytkownika
eMeS
Posty: 233
Rejestracja: 8 kwie 2012, o 22:12

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: eMeS »

Wyrobiłem się w okresie od świąt wielkanocnych do matury. Biologii prawie nic wcześniej się nie uczyłem, chemię ogarniałem z grubsza.
cricoid
Posty: 321
Rejestracja: 20 lis 2011, o 12:27

Re: do matury w 4 miesiące

Post autor: cricoid »

Redia pisze:Invisible 1 - wake up !



Redia ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości