Z niestacjonarnych na stacjonarne.

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Z niestacjonarnych na stacjonarne.

Post autor: plecha »

I po wynikach, wyszlo strasznie pechowo - 75% biologia i 88% chemia, co daje 163 punkty. Niski wynik z biologii nawet po obejrzeniu klucza nie jest dla mnie do konca zrozumialy, no ale taki juz urok tego egzaminu. Znajac progi z tamtego roku i biorac pod uwage moja niska biologie moge nie dostac sie nigdzie. Priorytetem byl i jest Bialystok/Bydgoszcz, ew. Katowice. Na dzien dzisiejszy z pocalowaniem reki pojde tam, gdzie mnie przyjma. Inne studia, nawet na rok, nie wchodza w gre, bo szkoda mi energii, pieniedzy etc. Ewentualnie moglbym sie zdecydowac na rok studiow niestacjonarnych + poprawa biologii i przeniesienie sie na 2 rok studiow stacjonarnych - jest to w ogole mozliwe, czy takie cos mogloby zagrac? Nie mam zamiaru plakac, ale szukam jakiegos racjonalnego wyjscia z sytuacji. Jestem osoba, ktora raczej lubi byc w jakims ciagu pracy, a siedzenie rok w domu tylko po to, zeby napisac biologie jest dla mnie dosyc przerazajaca perspektywa, chociaz jej nie wykluczam. Ma ktos jakikolwiek w miare rozsadny pomysl na te sytuacje? Znacie kogos, kto poradzil sobie na tych studiach i poprawil jeden przedmiot? Zdaje sobie sprawe z tego, ze to cholernie trudne (juz nie mowiac o kosztach.), ale mysle ze nie jest niemozliwe. Z gory dzieki za pomoc.

PS. Tak wiem, ze progi moga spasc, ale raczej szczerze w to watpie, poza tym musze brac pod uwage inna opcje, bo akurat dostanie sie na stacjonarne w mojej sytuacji wydaje sie dosyc malo prawdopodobne
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Z niestacjonarnych na stacjonarne.

Post autor: Amani »

W Poznaniu nie można się przenieść z niestacjonarnego leku na stacjonarny tzn mam na mysli skoczyc sobie z 1 niestacjo na 2 rok stacjo. Jakby co to samo tego nie wymyslilam. Odsyłam do regulaminu. A jak z innymi uczelniami to nie wiem.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Re: Z niestacjonarnych na stacjonarne.

Post autor: plecha »

Dzieki, ale jak widzisz do Poznania i tak sie nie wybieram. Chodzi mi o Bialystok.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Z niestacjonarnych na stacjonarne.

Post autor: Batha »

szkoda, że autorka tematu nie napisała o jaki kierunek chodzi.
zapewne chodzi Ci o lekarski. są już takie tematy na forum, poszukaj
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość