Czy spadną progi punktowe?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
olaa_2812
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2012, o 17:04

Czy spadną progi punktowe?

Post autor: olaa_2812 »

Czy myślicie, że matura z chemii rozszerzonej i fizyki podstawowej była w tym roku trudniejsza od tej zeszłorocznej? Bo ja mam ogromną nadzieję, że progi na medycynę i na stomatologię spadną w tym roku o parę punktów i się dostanę.
Jak uważacie?)
glam_
Posty: 49
Rejestracja: 27 gru 2011, o 18:28

Re: Czy spadną progi punktowe?

Post autor: glam_ »

ale biologia była łatwiejsza
ja osobiście uważam, że na 3-przedmiotowe spadną przez fizykę, Kraków wzrośnie o jakieś 3-4 ze względu na redukcję miejsc, a 2-przedmiotowe mogą pozostać na tym samym poziomie co rok temu, albo podnieść się o np 1 w gore. Czy spadną? Wątpię
W połowie lipca wszystko się powinno zacząć wyjaśniać i będzie widać jaka będzie tendencja w tym roku, poczekamy zobaczymy
olaa_2812
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2012, o 17:04

Re: Czy spadną progi punktowe?

Post autor: olaa_2812 »

No w sumie masz rację.
Mam nadzieję, że do Wrocławia będzie w tym roku trochę łatwiej się dostać, bo mam dokładnie 241 punktów, czyli tyle, ile trzeba było w tamtym roku mieć na stomatologię, na której mi bardzo zależy.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

[Link] Czy spadną progi punktowe?

Post autor: Batha »

czary-mary-czyli-obstawiamy-progi-2012-vt41799.htm
myślę, że Twój problem, olaa_2812, można podciągnąć pod dyskusję w tym temacie.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości