co wybrac- fizjoterapia czy inzynieria biomedyczna?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
aspiring17
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis 2010, o 13:42

co wybrac- fizjoterapia czy inzynieria biomedyczna?

Post autor: aspiring17 »

j.w. czyli na który kierunek lepiej sie wybrac- FIZJOTERAPIA czy może INZYNIERIA BIOMEDYCZNA?
Awatar użytkownika
venduana
Posty: 138
Rejestracja: 27 cze 2012, o 10:06

Re: co wybrac- fizjoterapia czy inzynieria biomedyczna?

Post autor: venduana »

Zależy od wielu czynników. Ja bym się nie zastanawiała i wybierała inżynierię biomedyczną, o wiele konkretniejszy i ambitniejszy kierunek. Ale to moje subiektywne zdanie.
Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: co wybrac- fizjoterapia czy inzynieria biomedyczna?

Post autor: klimo »

zależy jak widzisz swoją przyszłość jak dla mnie to po fizjoterapii swój gabinet, po inżynierii praca u kogoś - wybrór jest prosty, ale nie wiem dokładnie co można robić po tej inżynierii, więc chyba nic więcej nie mam do powiedzenia jeśli się nad tym zastanawiasz to przeanalizuj dokładnie jakie masz po takich studiach możliwości
Awatar użytkownika
venduana
Posty: 138
Rejestracja: 27 cze 2012, o 10:06

Re: co wybrac- fizjoterapia czy inzynieria biomedyczna?

Post autor: venduana »

Inżynieria to po prostu. INŻYNIERIA ^^ ale tak naprawdę najlepiej robić w życiu coś co się lubi.
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: co wybrac- fizjoterapia czy inzynieria biomedyczna?

Post autor: scarface »

a chcesz w życiu rehabilitować ludzi, ćwiczyć z niepełnosprawnymi, pomagać ludziom wrócić do jakiejś sprawności po wypadkach czy operacjach, wykonywać masaże - wiąże się to cały czas z pracą fizyczną?
czy może wolisz zajmować się tym yyy. czym zajmuje się taki inżynier biomedyczny? nie znam się, ale pewnie tak jak inżynier, dużo ścisłej matematyki i informatyki, praca umysłowa przy programach komputerowych? chociaż nie wiem jak jest z pracą po takim kierunku, gdzie i do czego zatrudniają takich inżynierów.
Awatar użytkownika
venduana
Posty: 138
Rejestracja: 27 cze 2012, o 10:06

Re: co wybrac- fizjoterapia czy inzynieria biomedyczna?

Post autor: venduana »

Inżynier jak chce, to znajdzie zawsze pracę w zawodzie lub pokrewną.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości