OBIEG

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
kinat
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2012, o 00:58

OBIEG

Post autor: kinat »

Mam wielką prośbę. niestety nie dostałam w szkole hasła aby moc sprawdzić swoje wyniki przez internet a czytałam na jakimś forum że oprócz wyników jest tam dokładnie napisane ile przyznano punktów za konkretne zadanie. czy tak naprawdę jest? Czy po zalogowaniu będę mogła sprawdzić na jakich zadaniach straciłam punkty? Jestem.zaskoczona moimi wynikami z matury z biologii i chciałabym wiedzieć gdzie zrobiłam błędy. proszę o szybka.odpowiedź

Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: OBIEG

Post autor: klimo »

To prawda. Na Twoim koncie na OBIEGu podane są Twoje wyniki oraz napisane jest ile masz przyznane punktów za konkretne zadania
kinat
Posty: 3
Rejestracja: 1 lip 2012, o 00:58

Re: OBIEG

Post autor: kinat »

Ekstra! Dzięki wielkie za informacje!

Awatar użytkownika
Idan
Posty: 554
Rejestracja: 11 sty 2010, o 21:26

Re: OBIEG

Post autor: Idan »

Czy OKE Jaworzno nikomu nie działa?

bo chciałbym się dowiedzieć, ile mam punktów za jakie zadanie, ale ta dupiata strona nie działa mi już od piątku -.-
Hellades
Posty: 112
Rejestracja: 30 lip 2010, o 00:18

Re: OBIEG

Post autor: Hellades »

Idan pisze:Czy OKE Jaworzno nikomu nie działa?

bo chciałbym się dowiedzieć, ile mam punktów za jakie zadanie, ale ta dupiata strona nie działa mi już od piątku -.-
U nas w Jaworznie nie ma systemu OBIEG, jedynie są napisane wyniki matur, bez uwzględnienia punktacji za konkretne zadania.
Co do strony z wynikami, to mi działa nadal.
Zuzanna_93
Posty: 59
Rejestracja: 26 gru 2011, o 00:39

Re: OBIEG

Post autor: Zuzanna_93 »

Czy OKE Warszawa też ma dostęp do OBIEGu? O.o
_czak
Posty: 23
Rejestracja: 2 lip 2012, o 09:28

Re: OBIEG

Post autor: _czak »

Zuzanna_93 pisze:Czy OKE Warszawa też ma dostęp do OBIEGu? O.o
Tak, jednak w tym roku ze względu na problemy techniczne nie ma udostępnianych haseł ani loginów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości