Poprawa matury

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
claranova
Posty: 773
Rejestracja: 6 sty 2011, o 10:21

Re: poprawa matury

Post autor: claranova »

norbi92, bardzo dobra decyzja z tym lekarskim

ja chyba też przechodziłam wszystko a idąc na biol-chem zaczynałam od analityki medycznej, skończyło się na lekarskim, musiałam dojrzeć do tej myśli
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: poprawa matury

Post autor: arapaima »

Wiecie co ja bardzo chciałam zostać piosenkarką, ale po tym jak nie chcieli mnie przyjąć do chóru kościelnego moje plany legły w gruzach
Pózniej chciałam do 2 klasy lo zostać weterynarzem. Weterynaria na SGGW była moim najwiekszym marzeniem wtedy:) Moje plany jednak się zmieniły, ale zamiłowanie do zwierząt mam do dzisiaj
Awatar użytkownika
norbi92
Posty: 1565
Rejestracja: 7 sie 2010, o 11:47

Re: poprawa matury

Post autor: norbi92 »

Weta jest świetna, ale moja alergia tego nie rozumie
Awatar użytkownika
claranova
Posty: 773
Rejestracja: 6 sty 2011, o 10:21

Re: poprawa matury

Post autor: claranova »

zalogowałam się na wete do wrocławia, ale nie zrobiłam przelewu, chcę leczyć ludzi a nie zwierzęta kiedyś je kochałam, ale moje uczucia brutalnie zniszczył mój pies
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: poprawa matury

Post autor: arapaima »

No to faktycznie. Ja z moimi zwierzakami ( obecnie mam tylko 1) chodzę do takiego weterynarza, że to przyjemność normalnie
Nie dość, że jest świetna w tym co robi to na dodatek miła i wesoła.
Awatar użytkownika
Abrakason
Posty: 128
Rejestracja: 7 sty 2011, o 17:08

Re: poprawa matury

Post autor: Abrakason »

claranova pisze:zalogowałam się na wete do wrocławia, ale nie zrobiłam przelewu, chcę leczyć ludzi a nie zwierzęta kiedyś je kochałam, ale moje uczucia brutalnie zniszczył mój pies
Ja powiem ci ze mialem podobnie, o weterynarzu marzylem bardzo dlugo gdzies od podstawowki (do dzis jak patrze ile ksiazek o zwierzetach uzbieralem to.szkoda gadac ) ogladalem rozne progarmy na animal planet i nie tylko - np. strasznie lubilem ogladac pogromce krokodyli czy jakos tak (pamietacie ?) ale zamiary w moim przypadku zniszczyli mi inni ludzie pogardzajac moim marzeniem i tak czesto proponowali zebym sie zastanowil nad farmacja i medycyna ze jakos mi sie odmienilo i nie wiem czy zaluje. Moral jest taki : nie zostawiaj kapci przy otwartej lodowce
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: poprawa matury

Post autor: mis koala »

Abrakason Jak zobaczyłam twój avatar to mi się przypomniało że mam koszulkę z Bobem gdzieś na dnie szafy i zmotywowałeś mnie do jej wygrzebania, a co się z tym wiąże ogólnych porządków ubraniowych
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: Acetylo »

maria33 pisze: Przelicznik w Łodzi taki sam od min 3 lat (chem roz X2 + biol roz x2) + mat-fiz rozx2 lub mat -fiz pod x1=600
Podawane jest np. 430pkt woj lek 2011 lub 215 tzn 430to na 600 mozliwych a 215 na 300 aby łatwiej porównac z innymi tylko ze to działa Szczecin i ólsztyn bo tam 3x rozszerzenie.
dzięki za wytłumaczenie )
anabelaaa
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2012, o 21:52

Re: poprawa matury

Post autor: anabelaaa »

claranova - we Wrocławiu, na szczęście udało mi się tutaj dostać, bo do Łodzi nie chciałam iść )
Awatar użytkownika
Abrakason
Posty: 128
Rejestracja: 7 sty 2011, o 17:08

Re: poprawa matury

Post autor: Abrakason »

mis koala pisze:Abrakason Jak zobaczyłam twój avatar to mi się przypomniało że mam koszulkę z Bobem gdzieś na dnie szafy i zmotywowałeś mnie do jej wygrzebania, a co się z tym wiąże ogólnych porządków ubraniowych
tez bym sobie kupil ale juz siepa z czyms takim chodzic Spongebob wymiata !
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: Acetylo »

Abrakason pisze: tez bym sobie kupil ale juz siepa z czyms takim chodzic Spongebob wymiata !
siepa - fajne słowo
Awatar użytkownika
Abrakason
Posty: 128
Rejestracja: 7 sty 2011, o 17:08

Re: poprawa matury

Post autor: Abrakason »

Acetylo Powiedz mi cos czego nie wiem znam jeszcze slowo w slangu dresiarskim - siarskie np. bycie inteligentnym jest siarskie :P:P. A za to slowo ktore mnie denerwuje to kac". Poprostu jest jakies takie nie polskie, zachodnie, takie obce i glupio sie je wymawia. Dlaczego wogole sie tak mowi a nie np. no nie wiem bum-bum ?!
Awatar użytkownika
Acetylo
Posty: 653
Rejestracja: 22 lis 2010, o 13:54

Re: poprawa matury

Post autor: Acetylo »

Abrakason, a może filologia polska to twoje przeznaczenie ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości