pojście za rok na studia!

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
zielonami
Posty: 16
Rejestracja: 12 kwie 2012, o 16:03

pojście za rok na studia!

Post autor: zielonami »

Hej wszystkim proszę Was o radę i o opinie- w tym roku spoprawialam mature -bio chem i dostalam sie na medycyne. Tylko problem jest w tym ze zostal mi jeszce ropk do skonczenia moich obecnych studiow- koncze je w 2013 roku. Cyz nic sie nie stanie jesli za rok zloze papiery na medycyne?

czy bedą jakies konsekwencje z tego powodu? ze bede kandydatem jakiejs 2 kategorii? orientujecie sie cos w tym temacie- fakt bede juz stara dupa 24 lata:D

pozdro:)
Awatar użytkownika
scarface
Posty: 187
Rejestracja: 13 cze 2012, o 17:43

Re: pojście za rok na studia!

Post autor: scarface »

No właśnie, jak to wygląda od strony tej wchodzącej ustawy o płatnym drugim kierunku? Najlepiej poszukać w tekście ww. ustawy albo napisać do ministerstwa.
Niby mówi się że w obecna rekrutacja jest ostatnią, w której można zacząć drugi kierunek za darmo. Jeśli to prawda, to rozwiązaniem może być rozpoczęcie medycyny teraz i wzięcie dziekanki na obecnych studiach, a za rok wzięcie urlopu na medycynie i dokończenie obecnych studiów
zielonami
Posty: 16
Rejestracja: 12 kwie 2012, o 16:03

Re: pojście za rok na studia!

Post autor: zielonami »

tak tylko mi o to chodzi, czy np za rok nie bede miec z tego tytulu promlemow jesli teraz dokoncze studia i pojde za rok na medycyne

ze mi powiedza na medycznym halo ! ale PAni pisala mature rok temu i pierszenstwo maja ludzie z obecnego roku.
mkol1
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2011, o 13:04

Re: pojście za rok na studia!

Post autor: mkol1 »

Nie istnieje taka sytuacja, znam fighterów którzy zdali maturę 2 lata wcześniej zarobili na studia i poszli na nie, lub zaczęli lek rok temu, a są 84/82 rocznik.
zielonami
Posty: 16
Rejestracja: 12 kwie 2012, o 16:03

Re: pojście za rok na studia!

Post autor: zielonami »

o matko to jest samozaparcie dziękuje za odpowiedz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości